Sayfa 630/781 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    herkese bol kazanclar

kendinize iyi bakin ve hakkinizi helal edin.

bugun itibariyle tum hisselerimi sattim ve Istanbul Borsasindan ciktim. Benim icin artik "yatirim" yeri olmaktan uzaklasti.
    kendi ekonomik ve finans bilgilerimin disinda, cok fazla hareket oluyor, ben bu kumarhane'nin bir parcasi olmak istemedim.

kalin saglicakla
    Sn Legolas, her ne kadar şahsen karşılaşmasak da neredeyse 5-6 yıllık burada ki yazılarımızdan az çok bir hukukumuz oluşmuş idi. Sizleri özleyeceğiz sizde kendinize iyi bakın.

2.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Yükseliş için satması gereken bir kişi kaldı ortak onu bekliyorum, anlamıştır kendisi..
    Şaka bi yana maalesef söyledikleriniz de tamamen haklısınız borsamız için, ayaklar baş oldu diye bir laf var ya,
    Foruma renk katıyordunuz, sağlıkla harcayabileceğiniz bol kazançlarınız olsun
    Bana ise lafin ortak satmam , Hele ki 2.5 senelik issizlik doneminde satmadiysam hic satmam. Onumuzdeki ay Arabistan macerama tekrar basliyorum , tersine her ay maaslar Tekfene devam . Ben alacagimi almadan bu oc lerle isim bitmeden satis yok !! 150 tl den satacagim ve emekli olacagim 40 yasimda

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bana ise lafin ortak satmam , Hele ki 2.5 senelik issizlik doneminde satmadiysam hic satmam. Onumuzdeki ay Arabistan macerama tekrar basliyorum , tersine her ay maaslar Tekfene devam . Ben alacagimi almadan bu oc lerle isim bitmeden satis yok !! 150 tl den satacagim ve emekli olacagim 40 yasimda
    Sayın Legolas a nazire olsun, o hep 1 dolar derdi (rahmetli gibi oldu, ömrü uzun olsun)
    Yuvarlak hesap 10 dolara satıcıyız o zaman

4. Gidecek inşallah

5. Daha 2 dolar olamadik her sey tavan yine yuzde 4 bile ite kaka yapiyoruz, Nasil olacak bilmiyorum bizim hedefler . Her Endeks rallisinde geri , her dususte ondeyiz . Momentum ne zaman bize donecek bilmiyorum

6. Bir günde 1 trilyon 421 milyar manipülasyon işlemi yapılmış. Paraya bak be

7. 31.300 istiyoruz bugün spekcim kırma bizi

8.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    herkese bol kazanclar

kendinize iyi bakin ve hakkinizi helal edin.

bugun itibariyle tum hisselerimi sattim ve Istanbul Borsasindan ciktim. Benim icin artik "yatirim" yeri olmaktan uzaklasti.
    kendi ekonomik ve finans bilgilerimin disinda, cok fazla hareket oluyor, ben bu kumarhane'nin bir parcasi olmak istemedim.

kalin saglicakla
    yolun açık kazancın bol olsun ortak...

Sayfa 630/781 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •