Sayfa 637/781 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bu SPK dakiler fazla içki içmiş kafayı bulmuşlar demekki gözleri yanlış görmüş. ne olmuştu ki 34 tl den 29 tl ye düşmüştü oradanda borsa düzeltmesini tamamlayıp düştüğü yere gelince tekfende düştüğü yerden yine 34 tl lere geldi.olağandışı bir fiyat harekeri var diyen kişiler akıllarını yedirmişler haerhalde.rüşvet az geldi demekki
    İnsanın aklına binbir türlü seytanlık geliyor

Bu sorunun ardında kesin bizim bilmediğimiz bir nane var

Umarım elimizde patlamaz

2. 25.08 den 100 lotla 24.80 ne inen bir BIST 30 kağıdının adı tekfendir. Spk açıklama istemesinde yerden göğe kadar haklı

3. Bugün sığ tahtalarda bile olmayacak hareketler oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    Bugün sığ tahtalarda bile olmayacak hareketler oldu.

çokiyi bir bilanço dengeleri değiştirir.15 gün sonra tekfende bir yol ayırımı başlıyacak.patron 1milyon 850 bin lotu satmadı henüz. bilanço iyi gelirse yüksekten satacak adi herif.ki bilançonun beklentileri çok aşacağı umudu taşıyorum. önemli olan göstergelerin düzelmesi.ikinci çeyrekteki gibi düzgün gelir ve yıl sonundada 3 milyar civarı bir kar tekfende ralliyi başlatır. o tarihe kadar oyun oynamaya devam edecekler. ya maksi ortağın dediği olur yada herkesi borsaya gömerler. tekfende sonuçları
    olağan dışı olan bilançolar bakalım bizi öldürecek mi güldürecek mi?
    Son düzenleme : .bozoklu.; 11-10-2022 saat: 21:54.

5. Bilanço falan bilmem, tek lot dahi ekleme yapılacak kağıt değil onu bilirim. Hektaş, Sasa gibi bir sürü kağıt sayılabilir nerden alırsan al yatırımcısı kazanıyor. Bu ********ler doymadılar senelerdir.

6. Bu tür Kap'lar KY zararı demekten başka bir şey değil. En son bir tahtada bana büyük kazık atılmasına neden oldular. Neredeyse hergün KAP'a ihale alım haberi gönderen kağıdı birden bürüt takasa aldılar. 2 hafta sindirme hareketinden sonra kağıt bir ayda 20 den 80'e geldi. Ben ise 23 ten satmıştım. Yazıklar olsun. Her kim ki oyun pelişnde, 7 sülalesinin burnundan fitil fitil gelsin.
    Şimdi bunun altından ne çıkacak, göreceğiz. Bizimle dalga geçiyorlar resmen.
    YTD

7. Biz burada bosuna sovmuyoruz, tam 2 hafta sonra bilanco aciklanacak . Gubre sirketleri almis basini gitmis , bizimki 35 gecemiyor hala aslinda gecemiyor degil kasten ve bilerek sirket icinde tahtanin gitmesini istemeyen kisi ve kisiler zorla ne gerekirse tutma cabasinda . Ceo cikio ekrana sirketi kotuluyor, patron hisse satiyor , komik kaplar attiriliyor , ongorulemez oldugumuz icin oneri listesinden cikariliyoruz. Burada ozelden bana yazmakla ugrasacak arkadas (!) , bana sat o zaman tavsiyesi verecegine yazdigim maillerdeki yoneticilere patronlara yazsa onlara serefini namusunu hatirlatsa baskiyi arttirsa daha cok is yapacak da , iste bizi gunah kecisi bellemis. Koyun gibi fiyat odakli olursaniz daha cok boyle seylerle basiniza gelir diger kagitlari izlersiniz. Tekrar ediyorum itibar suikasti ile baski yapilmadan bunlar rezil edilmeden boyle gelir boyle gider . Bilancolar da makyajlanir, bi bakmissin son ceyrek santiyelerde milyar zarar edilmis nerede dersin . 3 senedir biz keyfimizden ugrasmioruz bu haysiyet yoksunu sirket yoneticileriyle

8. Ali nihat gökyiğit öldü de bizim haberimiz yok ondanmi düşüyor

Sayfa 637/781 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •