Sayfa 616/780 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by chem73 Yazıyı Oku

görüntülenemiyor

2. Yillarin essegi ulkerde de operasyon basladi , tipki anadolu holding asuzu gibi . Kureselcilerin tum sirketlerine sirayla giriyorlar . Su sira bi turlu bize gelemedi

3. Eşşeğe altın semer taksan eşşşek eşektir at olmaz tekfende eşeğin en önde gideni

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Yillarin essegi ulkerde de operasyon basladi , tipki anadolu holding asuzu gibi . Kureselcilerin tum sirketlerine sirayla giriyorlar . Su sira bi turlu bize gelemedi
    telegramda düşecek satın diyen tetikçiler çıktı hareket belki yakındır

5. Bankalarla yukselmedigimize gore onlar kaynakli dususte de az etkilenmemiz lazim , endeksin eksi oldugu boyle bir gunde arti olmamiz lazim ki guven versin . Ben ekim bilancosunun bu hareketi haketmedigi dusuncesindeyim, mecbur hareket gelmeli artik

6. 3.Çeyrek Bilançosunun iyi geleceği bilgisini alırlarsa hareket başlar..

7. Daha eylul donemi kapanmadi o yuzden simdi hareket beklemiyorum , ancak ekim 10 dan sonra belli olur . Patronun hisse satisi ile kagidi baskilamasi ve is yatirimin raporu tam da bilanco oncesi fonlari ve ky yi yildirma amacli bir operasyon bence ( Tamamen sahsi dusuncem Ytd ) . Sirket hakkinda bu kadar kez olumsuz yazmis biri olarak bu tur kasti operasyonlarin mal toplama amacli olduguna inaniyorum. Eger icerden bilmedigimiz bir Gubre ceza haberi ( sene basi olacagi soyleniyordu) ya da baska bir Sikinti yoksa yonun yukari olacagini dusunuyorum endeksten bagimsiz .

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Daha eylul donemi kapanmadi o yuzden simdi hareket beklemiyorum , ancak ekim 10 dan sonra belli olur . Patronun hisse satisi ile kagidi baskilamasi ve is yatirimin raporu tam da bilanco oncesi fonlari ve ky yi yildirma amacli bir operasyon bence ( Tamamen sahsi dusuncem Ytd ) . Sirket hakkinda bu kadar kez olumsuz yazmis biri olarak bu tur kasti operasyonlarin mal toplama amacli olduguna inaniyorum. Eger icerden bilmedigimiz bir Gubre ceza haberi ( sene basi olacagi soyleniyordu) ya da baska bir Sikinti yoksa yonun yukari olacagini dusunuyorum endeksten bagimsiz .
    Hektaş’ a bakın tavan

Biz neyiz ya

Ne inşaat
    Ne gübre

Miç miyiz biz ya

Sayfa 616/780 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz