Sayfa 19/80 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 636 madde; 145 - 152 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1. Teknoloji hisselerinin çarpanlarının yüksek olmasının bir nedeni var, sektörün büyüme hızı yüksek.

Bu hisseyi de götürmediniz götürmediniz, neredeyse çelikçilerle aynı çarpanlara gelecek, hala daha götürmüyorlar, iyi, götürmeyin bakalım...

2. Gönderim Tarihi
    08.08.2022 18:31:46
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    TÜBİTAK ile METAVERSE Proje Destek Sözleşmesi Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimiz , "METAVERSE ORTAMINDA AVATAR TABANLI ETKİLEŞİM PLATFORMU" konulu Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı kapsamında, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından yapılan değerlendirme neticesinde desteklenmeye değer bulunmuştur. Proje asgari destek tutarı 1.121.259,87 TL olup, 31.07.2025 tarihine kadar proje faaliyetlerini kapsamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1053103

3. Favori hisselerimizden, metavers (sanal evren ) dünyasına ait çalışmaların borsadaki tek ya da belkide ülkemizdeki tek iddialı temsilcisi Mia Teknoloji , gönderdiği son derece etkili bilançosuyla uzun bir aradan sonra yeniden dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Daha doğrusu projeleriyle bizleri buna mecbur bıraktı.

Açıkladığı biten ve devam eden birbirinden etkileyici; sağlıktan eğitime, savunmadan güvenliğe, siber güvenlikten metavers dünyasına kadar 40 civarında projesiyle ve daha gelecek niceleriyle birlikte Mia Teknoloji daha öncede burada vurguladığımız gibi gerçekten özellikle yurt dışında büyük açılımlar yaparak adından çok söz ettirecektir.

Hiç abartmıyorum; Mia Teknoloji ,yine çok önem verdiğim borsadaki diğer 2 teknoloji ve yazılım şirketimizle birlikte bu gidişle dünya çapındaki teknoloji yıldızlarımız olacaktır.

4. Küçük düşünen firmalar asla buyuyemez. Kar ediyor paylaşmak istemiyor. Sasa gibi Hektas gibi bedelli yaptığında bile anında destek görmek istiyorsa yatırımcısina nasıl tokat atarım derdinde olmamali

5. Temettü lafı da yeni moda oldu!

Hisse başı 30 kuruş dağıtsa nolur dağıtmasa nolur? Zaten o temettünün katbekat fazlasını hisseye basarak alıyorlar insanlardan, illa temettü isteyen eregl alsın.

Herkesin de bir tarzı var, ben de temettü dağıtanları sevmiyorum, büyümüş hisseler yerine agresif büyümek isteyenler tercihim, tutar veya tutmaz.

Hekts gibi getiri sağlayan hisse azdır ancak her sene yatırımcısına pamuk eller cebe der, bana göre de bu yatırımcıya atılan bi tokattır, hikayesine inanıp bekleyenlere lafım yok.

Sasa nın temettü verdiğini ne zaman gördün? Agresif yatırımlarına hisse agresif cevap veriyor, olan biten bu!

6. Sasa ve hektas bu çöpün 5 katı kar bırakıyor. İsteyen istediğine aşık olur

7. Malın toplu olduğuna eminim ancak bunlara 10 milyon lot verseler kalan 2 milyonu neden bırakalım derler.

8. Forumun bana sinirden başka kattığı bir şey maalesef yok, ben de gördüğüm kadarıyla çok şey katmıyorum. Forumdaki son gönderim bu olsun.

Sağlıcakla.

Sayfa 19/80 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •