Sayfa 30/80 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 636 madde; 233 - 240 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Şu ana kadar 125 almışım ve 25 lot daha değişik kademelerde var. Ben esasen Viop yatırımcısının ve oradan kazandığım parayı güvendiğim hisselere yatırıyorum. Bugun gelecek Viop karı ile yarın da 300-500 lotarasi alabilirim ama birazda yarın ki hareketler belirleyici olacak.
    dünkü hedefimi gerçekleştirdim. sabah biraz yukarıdan aldım ama az önce tabana değdi oradan da düşündüm kadarını aldım. Hadi bakalım pazartesi taba düşürürlerse yine alacağım.

2. Pozisyon artırma fırsatı için çok tşk ederim.
    Kar topu gibi büyüyen bir finansallar var.. Yatırımlar ve genişleyen faaliyet alanları cabası.

3.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz.Öncelikle hayırlı olsun. Hissenin fiyatı son zamanların moda deyimi ile içsel değerine göre çok ucuz. Siz yine erken almışsınız diyebilirim. Hikayesi yeni başlıyor ve KAP'a güzel haberler geliyor. Burasının yeşillenmeden önceki son zamanlarındayız . Dutluk zamanlarının son demleri.
    Tabi bunlar kendi düşüncelerim.
    Hoşbulduk. Bugün tabandan eklememi yaptım. Aslında bu düzeltme gerekliydi, ortalık durulduktan sonra yoluna devam edeceğini düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Alican.34 Yazıyı Oku

Sn. İhsan Ünal son derece önemli bilgiler vermiştir. Buradaki hedeflerin gerçekleşme şansı çok yüksektir. 2023 Mia'nın yılı olacaktır. Şirketin daha önce ipuçlarını verdiği yüksek cirolara, Mia ilk olarak 2023 te ulaşacaktır. Yüksek cirolar yüksek kârlılığı getirecek ve bunun dışında ise Mia Teknoloji ,daha öncede sık vurguladığımız gibi dünya ölçeğinde bilinir bir marka haline gelecektir. Biz yine de İnşallah diyelim.

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Sn. İhsan Ünal son derece önemli bilgiler vermiştir. Buradaki hedeflerin gerçekleşme şansı çok yüksektir. 2023 Mia'nın yılı olacaktır. Şirketin daha önce ipuçlarını verdiği yüksek cirolara, Mia ilk olarak 2023 te ulaşacaktır. Yüksek cirolar yüksek kârlılığı getirecek ve bunun dışında ise Mia Teknoloji ,daha öncede sık vurguladığımız gibi dünya ölçeğinde bilinir bir marka haline gelecektir. Biz yine de İnşallah diyelim.
    videoyu izledim..

yıl sonuna kadar büyük illerdeki

e mobilty konusunda var olacaklarını söyledi.

ve içsel olarak şirketin daha iyi yerlerde olacağını

biliyorum cümlesi bence altı çizilmeli.

2023 yılı miatk nın yılı olabilir.. size katılmamak

elde değil.

6. Çok güvendiğim bir başka hissemden bir miktar satıp buradaki pozisyonumu arttırdım, an itibariyle 2. en büyük hissem oldu. Şirketin bilançolarını zaten beğenmiştim, bakalım nasipte ne çıkacak

7. bedelsiz potansiyeli olduğu da belirtiliyor.

Sayfa 30/80 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •