Sayfa 150/841 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Yurt disinda oldugum icin mayistaki genel kurula katilamiyorum maalesef ,ama katilabilecek arkadaslardan birine mumkunse vekalet vermek istiyorum.

2. Kimse mailin içeriğini paylaşmadı ben de paylaşmayacağım. artık uzun süre yazmayacağım. Hoşçakalınız.

ytd değildir

3.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Kimse mailin içeriğini paylaşmadı ben de paylaşmayacağım. artık uzun süre yazmayacağım. Hoşçakalınız.

ytd değildir
    Sen paylaadin baskasi paylasmadi haberi mezarama gomuceksiniz

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Sadik yessa Yazıyı Oku
    Isbir Holding bugun toplam hissedarlardan 12 kisiye sirket cevap gondermis,
    Arkadaşım bu sayıyı nerden öğrendiniz.

5. Var bu işin içinde bir bit yeniği. Kimse şirketin cevabını paylaşmıyor ve düne kadar ortalığı tozu dumana katanlardan çıt yok.

6.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Kimse mailin içeriğini paylaşmadı ben de paylaşmayacağım. artık uzun süre yazmayacağım. Hoşçakalınız.

ytd değildir
    Uzun süre yazmayacağım dediğinize göre daha uzun süre bu hissede bekleyeceğiniz anlaşılıyor.Verilen cevap pek iç açıcı değil herhalde.

7. Sizin daha once sirketi aradiginizda tarafiniza verilen cevaplari ozetlemis ve ileti olarak bizlere gondermis sayin Denizli ve diger degerli arkadaslarim

8.  Alıntı Originally Posted by Sadik yessa Yazıyı Oku
    Sizin daha once sirketi aradiginizda tarafiniza verilen cevaplari ozetlemis ve ileti olarak bizlere gondermis sayin Denizli ve diger degerli arkadaslarim
    Teşekkür ederim .

Sayfa 150/841 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •