Sayfa 203/842 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 6729 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    145 aşağısına mal yok diyor
    145 e aliyim dedim onuda vermedi

2. Vermez.ben hep alışlarımda agresif olmuşumdur. Denge fiatinin bikac kademe ustune yazarak alirim genelde.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Vermez.ben hep alışlarımda agresif olmuşumdur. Denge fiatinin bikac kademe ustune yazarak alirim genelde.

Denge fiyatini göremiyorum ki nereden göreceğim

4. Islem görmesine 5 dk kala araci kurumunuzu arayıp sorun

5.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    145 e aliyim dedim onuda vermedi
    129 lara kadar gelmişti.alım fırsatı verdi.bu fiyatlarda oyalanmasını isterim.daha fulleyemedim çünkü......
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    129 lara kadar gelmişti.alım fırsatı verdi.bu fiyatlarda oyalanmasını isterim.daha fulleyemedim çünkü......
    Ben 129 u hic görmedim. Simdi diğer hisselerden ciktikca alıyorum ama iki gündür vermediler bugün 145 e çıkiyim derken bu kezde 149 oldu

7. 2018 genel kurulunda cinali bey çok konuştu, çırpındı gördüm ben de vardım orada.Hisselerim çocukların üzerinde olduğu için ve genel kurula katılma yetkim olmadığı için telefonda yat iliş yetkilisinden rica ederek genel kurula katıldım hiç soru soramadım.Cinali bey( zayıf ve gözlüklü 45 yaşlarında zannederim yanlış hatırlamıyorsam) yönetim kurulunun yüzüne geçen sene söz vermiştiniz sözünüzü tutmadınız dedi Yönetimdekiler de sadece cinalinin yüzüne baktı .Cevap bile vermedi.Toplantı sonrası yk başkanı ile ben de 5 dk çay içerken konuştum hiç sermaye artışının üstüne bile basmadılar.Umurlarında değil .Kendimce araştırdım banka kredileri holding üzerinde değil 99,000.000 sermayeli iştiraki olan işbir sentetiğe aitmiş .Krediyi holding kullanmıyor iştiraki olan işbir sentetik kullanıyor.o yüzden sermaye artışı yapması gerekmiyormuş anladığım kadarıyla.Ben de içimde kalmasın ne olur olmaz belki sermaye artırır diye lot sayısını azalttım bir gün bişeyler olur sermaye artırır diye az lotla bekliyorum.Bilen birine sorulursa forumdaki arkadaşlar sermaye artırmak zorunda mı değilmi bilirsek lot sayımızı artırabiliriz.saygılar,

8. Beklenti çok ise işbir ve ybtaş gibi hisselerde portföyümüzdeki lot da fazla olursa bizlerde stres yapıyor, psikoloji bozuyor.özellikle işbirde iştirak krediyi kullandığı için sermaye artırmak zorunda mı değil mi bilen birileri burada yazarsa biraz daha hisse çoğaltarak bekleriz .ilgilenen cevap yazan arkadaşlara şimdiden tşk ederim.

Sayfa 203/842 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •