Sayfa 287/841 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Hissenin grafiğine baktığımda düşüş trendinin bittiğini gördüm. Artık yukarı yönlü hareketler baslayacaktır. İlk hedef 500-600 arası.Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Hissenin grafiğine baktığımda düşüş trendinin bittiğini gördüm. Artık yukarı yönlü hareketler baslayacaktır. İlk hedef 500-600 arası.Yatırım tavsiyesi değildir.
    Güneşli günler hocam Twitter da da yazmaya başlarmısın #ısbır hastag ile , biz başladık...

3. Sanırım Tipi tip var başka kimler var.

4.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Hissenin grafiğine baktığımda düşüş trendinin bittiğini gördüm. Artık yukarı yönlü hareketler baslayacaktır. İlk hedef 500-600 arası.Yatırım tavsiyesi değildir.
    Düşüş trendi tamamda o rakamlar ancak ağalar isterse olur. Bence rakam vermesek daha uygun olur. Çünkü buralarda yazılanlardan etkilenip yatırım yapan insanlar vardır mutlaka en azından o insanları beklentiye sokmamış oluruz, diye düşünüyorum. Gelecek bir gün İŞBİR efsanesini yazacak o muhakkak da, zaman önemli.

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Düşüş trendi tamamda o rakamlar ancak ağalar isterse olur. Bence rakam vermesek daha uygun olur. Çünkü buralarda yazılanlardan etkilenip yatırım yapan insanlar vardır mutlaka en azından o insanları beklentiye sokmamış oluruz, diye düşünüyorum. Gelecek bir gün İŞBİR efsanesini yazacak o muhakkak da, zaman önemli.
    Züğürt Ağa

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Züğürt Ağa
    Buralarda ne bekliyorsun o zaman git Sakıp Ağa ol daha iyisini bul da!

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Züğürt Ağa
    Bir de ukalalığa gerek var mı? herkes doğru yanlış görüşünü paylaşır. Katılırsın katılmazsın o senin bileceğin iştir. 1993 yılından beri bu işin içindeyim çok şükür hiç Züğürt Ağalık yapmadım ve her ortamda az çok kazandım.

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Züğürt Ağa
    Son kez şu mübarek günlerin başlangıcında söyleyecek çok söz var lakin fazla bir şeyde yazmak istemiyorum. Senden cevapta beklemiyorum. Allah bildiği gibi yapsın.

Sayfa 287/841 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •