Sayfa 155/841 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Aslında borsa kodundan çıkmak bir şirket için o kadar zor değil.SİP teki hisselerde alım satım yapabilmek için herkese imzalatılan sözleşmenin bir maddesinde bu şirketlerin sorumluluklarını yerine getirmedikleri de borsa kodundan çıkarılabildi den bahseder.Şirket istese SPK nın istediği bir kaç evrağı göndermeyerek Borsa kodundan çok rahat çıkabilir.Sanırım şirketin şu an da böyle bir düşüncesi yok.

Ne oldu maiiller yalan mı oldu

Nedir durum herkes yazmayı kesti

Ne oldu herkes yazmayı kesti bıçak gibi hayırdır

5. Öyle olur olmadık yerden 3-5 kişi çıkar ortalığı alevlendirir.Sonra ansızın ortadan kaybolurlar.Amaçlarına ulaşarak yada ulaşamayarak.Şirket yönetimini değiştirmeye kadar gidildi.Kendi parasını idare edemeyip hisseden zarar edenler neredeyse holdingin yöetimine talip olacaktılar.

Sensor vardı kaybeden

7.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Öyle olur olmadık yerden 3-5 kişi çıkar ortalığı alevlendirir.Sonra ansızın ortadan kaybolurlar.Amaçlarına ulaşarak yada ulaşamayarak.Şirket yönetimini değiştirmeye kadar gidildi.Kendi parasını idare edemeyip hisseden zarar edenler neredeyse holdingin yöetimine talip olacaktılar.
    Yeter kardeşim bir sus ya,konuşmuyorum diye milletle beraber vıdı vıdı etmeyin ben söyleyeceklerimi söyledim ama bu şirketin yönetim kurulundan ne köy olur ne kasaba sadece onu anladım ve bu şirketle ilgili artık yazmaktan vazgeçtim,burdaki bazı kişilerde aynı yönetim kurulundakiler gibi beyanat vermesin artık,biraz küçük yatırımcı psikolojisiyle hareket edelim,herkese bol kazançlar.

8. Hayırdır sıkıntın ne?

Sayfa 155/841 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •