Sayfa 517/1001 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Fibo geri alış vs herhangi bir hesap yapmak bence anlamsız. Bu çıkış normal çıkış değil, dolar enflasyon pass through çıkışı..

Dolar stabil olmadan çıkışın durmayacağını düşünüyorum.

2. Baskan ta ne zaman yazıştık dolar bazlı bakmayın bakmayın diyorlar ama karlar dolar bazlı, ihracat yapanlar dolar bazlı, her şey dolar bazlı, dolar bazlı aç bir bak buradan short olunur dersen ( bakma ben de 15 bin zarar yazdım sonra kapattım 2 saatlik spot karım gitmiş oldu olsun )
    Short ol.

Olmaz dersen sen bilin.

Reisin dediği gibi. Soluk vermez. Fırsat vermez. Verdiği yerde malı yıkar geçer 2000 rallisi bu şaka olmaz. Aman.
     Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    İktidar değişmesini bekliycem. Vade uzata uzata 2022 mayısa kadar dayan diyon
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Fibo geri alış vs herhangi bir hesap yapmak bence anlamsız. Bu çıkış normal çıkış değil, dolar enflasyon pass through çıkışı..

Dolar stabil olmadan çıkışın durmayacağını düşünüyorum.

Mb elini belli etti 13.5 üzeri kur tehlikeli artık
    Piyasada gördü bunu
    Zorlayacaklar
    Bir gece ansızın 400-500 faiz artırımı gelebilir
    Ardından artı bilmem kaç gap
    Sonra mokoko

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku

Son 100 bin lotu (bazı hisselerde hedefim uzun vade portföy için 100 bin lottu O dönemde) Aralık 2019 tarihinde 0,3368 sente satmışım.(2 sene geçmiş aradan ve parayı kullanmışım)
    Güncelde 0.2559 centten işlem görüyor.
    Bu hisse için 1 tl alırım dediğimde dolar 7,35 cıvarı idi.
    Tekrar bu hisseyi portföyüme 14 sent cıvarında alacağım.
    Çoğu hisse aslında bu durumda.iliüzyon böyle 1 şey.

YTD
    laf yetiştirme aga millete
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Başganım,
    Bu gidişat erken seçimi gündeme getirebilir 2022 de
    Büyük bir ihtimalle önümüzdeki seçimde iktidar değişir, iktidar değiştiği anda tl bazlı şelaleyi başlatıcam. O zamana gadden tl bazlı ralliye devam
    sayın Bozkurt
    Erken seçim beklentisinin gerçekleşmesi sayın Cumhurbaşkanının sağlık problemi olmadığı taktirde namümkündür bana göre...
    fakat seçim sonucu bir iktidar değişimini getirirse tarihi bir düşüşe imza atılacağı aşikar...düştükçe satışın sertleşeceği ve satımda pala avanelerinin birbirini ezeceği...(dolayısı ile ne kadar yüksekte olursa borsa o kadar rahat hissedecekleri kesin pala ve avanesinin)bol şanslar...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

6. Nosfecagri abi tl bazlı ralli ye inanmıyorlar. Yılların ayusu ben u30 un 2000 olucağını hiç tahmin etmiyordum. 2binin üstüne atınca işin rengi değişti, herif alıyor abi şuan 2216
    Yeni bir rekor tl bazlı

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı.

Yurttaşlara 'yastık altı' çağrısında bulunan Erdoğan, "Bankada, yastık altında, kasasında parası, dövizi bulunan bireylere ve kurumlara da bir çağrı yapmak istiyorum. Herkesi yatırım, istihdam, üretim, ihracat temelleri üzerine inşa ettiğimiz yeni ekonomi politikamızın getirdiği fırsatları değerlendirmeye davet ediyorum. Fiyat ve kur artışlarının yol açtığı dalgalanma bir süre sonra mutlaka duracaktır" dedi.

Akçay abi sana diyor..

8. Gcm 4500 almış
    İş 2500 kadar satmış
    Akşam seansında at hırsızları sağ cep sol cep takılmışlar
    Sabah açılış akşam 18:15 kapanış fiyatından olur bence
    Yada ne bileyim ben

Sayfa 517/1001 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız