Sayfa 610/1004 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bazen yetinmeyide bilmek lazım.. 2 ayda param 2 katına çıkmış nerdeyse.3-4 katı olsun diye beklerken terse dönüp karda gidebilir.
    herkes long herkes aynı taraftaysa bir yere kadar.kısada beklenti bitmeye yakın herkes dikkatli olsun

2.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Yavvv, gozum su bizim hani dolarini bozdurup gunluk repoya yatiran bizlere de on ayak olmak isteyen T.Hound u ariyor. Gerci o birseylerin uzmani ama dolarin bu yukselisi ona inme binme getirmemistir insallah.
    Hocam bu fiyatlama her zaman olacak birşey değil. İşte 20 yılda iki kere üç kere en fazla. Onun da sonu ekonomik olarak çöküş. Teknik olarak bakıp yanılmak çok doğal bu süreçte. Yapılması gerekenler yapılmadığı, hatta tam tersi yapıldığı için durum böyle. Sıra dışı anlar ve hareketler yaşıyoruz. Belirsizlik had safhada. Normal yani çokta şeytmemek lazım.

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Onun bunun şunun yada şunun bunun onun düşşime ihtimali olsaydı, yabancı şuan borsayı komple satın almıştı. Çünkü bedavadan halliceyiz şuanda. Peki neden hiç yab serm gelmiyor. Çünkü güven - ye düşmüş. Bedavaya bile almıyor adamlar. Garan 12.5 liraydı, yani 1.2 $
    Şuanda 6x cent. Yarı yarıya ucuzlamış
    Yani o bu şu düşmeez değil faizi 15 artırsın 25 de artırsa kayış kasnaktan çıktı artık.
    2001 de kur 1.70 fırladığında garan 1.25 dibi görmüş sonra 1 dolara hızla gelmişti...Şimdi yarı fiyatında pehhhhh....Bütün bankalar ve birçok güzel kağıt aynı durumda...Gri liste ...Batı hamaseti ...Araplarda gelmiyor...Kim gelecek Ruslar mı !!!! Neyse si...et gisin ...

Arkadaşımızn dediği gibi "beter olmadan yeter olmaz "...Bakalım yeter diyecek mi Nasıl da koduk diyenler....

mhrs ve e nabız kilit millet aşı kuyruğuna girmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. AKP'li Bursa Kestel Belediye.

Yamaç'n savcılık ifadesi şöyle:

*İnşaatı yapmam için Başkan Önder Tanır, benden belediyeye bağış yapmamı istedi.

*Belediyeye 20 bin lira, bir markete de iki kez olmak üzere toplam 27 bin 390 lira bağış yaptım.

* Belediye başkan yardımcısı Haluk Kürel'e de 20 bin euro borç para verdim. Ancak geri ödemedi. İnşaatı yıkmakla tehdit etti. Bunu başkanın kendisine ilettiğini söyledi.

*100 bin lira daha verdim. Bu kez benden yine 100 bin euro daha istedi. Param yok ! dedim, vermedim. Kürel bana, Başkan Önder yıkar orayı ! dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...sindi-6830268/

Hani arsa alacaksin abi diyenler var ya.

Eger arsa guzel yerdeyse bunu belediye icin sen aliyorsun, dedigimiz bu.

6. Ben de geçen dolarımı bozdum ama 1 dakika bile beklemeden karlarımı gayrimenkule dönüştürdüm. Yani TL faizine değil direk gayrimenkule dönüştürdüm. Bu arada Altınlarım, gümüşlerim, dolar bazlı fonlarım ve kripto paralarım aynen yerinde duruyor. Dolar bozup repoya yatırmak için ancak yüksek oranlarda faiz artışını görmek lazım bence...

----
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mhrs ve e nabız kilit millet aşı kuyruğuna girmiş
    Dün hanım, telefon artık aklımı okuyor dedi, aşure yapmayı düşünüyordum, karşıma aşure reklamları çıktı diyor. Aşıdan şüphe ediyoruz. Başka ne olabilirki?

8.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    herkes long herkes aynı taraftaysa bir yere kadar.kısada beklenti bitmeye yakın herkes dikkatli olsun
    Zaten korkum o. Ekonomi istedği kadar kötü gitsin, londra isterse doları 8 e geri götürür.bizim hacmimiz hiçbirşey.şu an suriyeli bile doları konuşup alıyorsa herkesle aynı tarafta olmak belirli bir seviyeden sonra riskli.

Sayfa 610/1004 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •