Sayfa 68/1004 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

damadı bile arattı, helal olsun reis, büyük oynuyorsun.
    men dakka dukka

2. Böyle bir ekonomik uygulama ile geri seçilme ihtimali sıfır... en yumuşak tabirle... giderayak sermaye transferi gerçekleştiriyorlar..

3. Fiba fx makası 40 kuruş . Bu ne yahu ? Reis konuşurken hiç bir ekonomik temeli olmadan kur yükselmesin diye biraz satarak destek olacaktık. Ama merkez ve diğer bankalar Reis ' i zora sokuyorlar !

Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    reisin saati 5 i 55 geçiyor bu nasıl canlı yav
    Bunların her dediğine inanan insanlar oldukça istedikleri gibi at koştururlar...

Erdoğan: Asgari ücretin işçiye bulunduğu ülkede sağladığı satın alma gücüne bakıldığında 2002'de ülkemiz 14. sıradayken 2021 yılında ülkemiz 10. sıraya ilerledi.*İnşallah bu asgari ücret çalışmasında da işçilerimizi fiyat artışlarından koruyacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Yazık çok yazık!

.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    E bu kur durmaz ki böyle, roketledikçe roketliyor, hesap kitap hak getire...maliyet enflasyonu, kur enflasyon geçişkenliği?

Valla aklım durdu benim, du bakali nolacak...

Nolacak, sıcak para o kadar da değil deyip bi yerden fiyatlayacak bunu, ama hangi yerden?
    Dünyada başka bir lider var mı , konuşurken piyasaları sallayabilen ? Tüm ülke liderleri kıskançlıktan çatlıyordur. Adamlar etkisiz eleman gibiler.

8. 8.30 hareketinin %100 devalue si 16 17 arasidir... Oraya soluksuz gider... ordan sonra reis saga sola girene cikana bi bakar.... yetmediyse benzine devam... 20bine iphone alip cari acik mi yapiyosunuz , alin 30 bin yaptim, daha aliyomusunuz ahada 40 bin yaptim... sonun da o iphone u almayi birakaccaksiniz, yerli mali gablolu telefona gececeksiniz...

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 68/1004 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •