Sayfa 601/1004 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    6 ay sonra dolar 10 tl de olabilir. Olmaz demeyin, bu kadar hızlı yükseliş normal değil.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok kısa vadede hemen yani müdahale olursa, 12.5-11.6 görülür dip olur, 12-13 arasına yerleşir, bu şekilde bırakılırsa bi %100 daha yapma potansiyeli var, orman yangını gibi, onun bi dinamiği var belli bi yerden sonra yangın kendi kendini besliyor, dizel motor gibi.

Hemen şimdi bir şey yapılmalı...

Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    6 ay sonra dolar 10 tl de olabilir. Olmaz demeyin, bu kadar hızlı yükseliş normal değil.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Havanda su dövüyor.!!!
    İsmide taze rüzgar.!!!
    Damat ın dediği gibi .!!
    Daha çok beklersin???
    Umut fakirin ekmeği.!!!
    Sen bekle dur.!!!
    Askıda ekmeği.!!!
    Crash tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Büyük ihtimalle faiz artırımı gelecek gibi gözüküyor bu senaryo tanıdık geliyor max zirve gelebilir gerçi her dakika geliyor mb kararına kadar 16-17 görebilir sonra faiz artırımıyla 12-13 küsüre gider gibi

1kg imalat çeliği 22tl vadeli olarak imalata girdi,yıl sonu sayım nedeniyle siparişler bekliyor asgari ücret acıklandiktan sonra urünlere ve imalata yeni fiyatlamalar yapılacak.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

5. Dolar 10 TL olabilir. Düzgün yönetilen, hukuk, eğitim, demokrasi vb. olguların yeniden düzene konduğu bir ülkede her şey olabilir. Betona para gömmeyen, teknolojiye, ar-ge ye destek veren, güncel trendleri takip eden ve eğitimini bu yönde güncelleyen bir ülkede 8 TL olabilir. Okuyan, sorgulayan, çalışan ve daha iyisi için fedakarlık yapmaya hazır bir halk olursa 7 TL bile olabilir. Belki israf biter şeffaflık ve hesap sorulabilirlik gelirse 6 TL'de olur.

Ama bu yönetim ve halkla hiç bir şey olmaz. Önce halkın kafası sonra yönetim değişecek ki beklentimiz olsun.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Marketi 155'e ihbar edin stok yapiyür bunlar deyu

Marketçi de marketi kapasın yiyin birbirinizi deyip

ytd
    tamam aynen öyle yapıyorum

7. 2 şer paket istediğiniz için siz stokçuluktan alınırsınız.

Sayfa 601/1004 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •