Sayfa 828/1004 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1. Ne krizi abi aktif rasyo ile verdiler sanayiciye dünyaları nakite dönecekler ilkokul terklere kadar devir böyle olur kriz mriz yok

Bu işler bele

2.  Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    145 endeksten beri bıst 30 sanayi hisseleri taşıyorum dolara karşı anca ana parayı koruyabildim. İşte endeks dolar bazlı dip falan diye avutuyorum kendimi ama ağustos sonu gibi 490 TL altın alıp yatmak varmış bilemedik ucuz diye borsaya girdik
    Dolara karşı koruyabildiyseniz iyi.

Cuma günkü son ataktan sonra benim yaptığım son hesaba göre 13% eksideyim dolara karşı.

Gerçi tuzum kuru sayılır. 3% sadece bistteki param. Bundan sonra da sadece gelen temettüleri geri yatırırım sanıyorum.

Tr nin CDS risk priminin artiş hızı.!!
    Fed in 2022 faiz artırmaya başlamasıyla.!!
    Füze.!!!!
    Bankaları kara günler bekliyor.!!!!

Bankaların kısa vadeli dış borç stoku 58 milyar dolar.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Forex dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Mesela dövizi satıp , teknoloji fonu falan alsak� işe yarar mı !! Daha güvende olur muyuz
    Ben gecen hafta eurobond borçlanma ve teknoloji fonuna giriş yaptım hayırlısı.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Ben gecen hafta eurobond borçlanma ve teknoloji fonuna giriş yaptım hayırlısı.

CDS ler yükseldiği için şimdilik zarar yazma olasılığınız yüksek ...İşler pozitife sardığında ise kar yazmaya başlarsınız...

ÖZEL SEKTÖRÜN KISA VADELİ DIŞ BORCU 73,3 MİLYAR DOLAR

Borçlu bazında incelendiğinde, tamamı kamu bankalarından oluşan kamu sektörünün kısa vadeli borcu 2020 yıl sonuna göre yüzde 10,3 artarak 25,6 milyar doları olurken, özel sektörün kısa vadeli dış borcu yüzde 5,3 artarak 73,3 milyar dolara yükseldi.
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bankaların uzun vadeli verdiği krediler çöp mü oldu şimdi. Geri ödemeler simit parası.
    Taytanik i allah bile batıramaz leeeyn
    Dedi ve battı

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    CDS ler yükseldiği için şimdilik zarar yazma olasılığınız yüksek ...İşler pozitife sardığında ise kar yazmaya başlarsınız...
    Gecen hafta carsamba gunü alım yaptım cumartesi aksamı baktım eurobond fon %5.75 kâr yazmış.

Yol açık Yola çık.

Sayfa 828/1004 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •