Sayfa 110/1004 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    f. Dr. Ali Ihsan Goker
    @aihsan_goker
    ·
    1 Std.
    Paranın sonundaki sıfır sayısına neden bu kadar kafa takılıyor anlamak imkansız. Tek önemli olan şey o paranın ne satın aldığı. Venezuela'da halk el arabası dolusu parayla gidip 1 ekmek alabiliyor sadece.
    Türklüğün, özgürlük ve demokrasinin, hukuk insan haklarının din ve islamiyetin ardından rakamların evet rakamların bile içini boşalttılar. Değerli olan ne varsa içini boşalttılar, MB hiç demiyorum.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ha birde dün akşam ülkenin başının canlı diye sunulan konuşması vardı. Ama seyredenler görmüş ki 22 de yayınlanan canlı yayında ülkenin başındaki bey efendinin saati 17.30 gösteriyormuş. Eh ben bunda garip bir şey göremiyorum saatin pi https://m.youtube.com/watch?v=KrP-oiyOaNY li bitmiştir o yüzden geri kalmıştır diyorum.
    Siparişe göre hazırlanmış.!!
    Soru ve cevaplar.!!

https://m.youtube.com/watch?v=KrP-oiyOaNY
    Kendime masallar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ha birde dün akşam ülkenin başının canlı diye sunulan konuşması vardı. Ama seyredenler görmüş ki 22 de yayınlanan canlı yayında ülkenin başındaki bey efendinin saati 17.30 gösteriyormuş. Eh ben bunda garip bir şey göremiyorum saatin pi https://m.youtube.com/watch?v=KrP-oiyOaNY li bitmiştir o yüzden geri kalmıştır diyorum.
    Siparişe göre hazırlanmış.!!
    Soru ve cevaplar.!!

https://m.youtube.com/watch?v=KrP-oiyOaNY
    Kendime masallar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

01 Aralık 2021 Çarşamba, 19:53
    Güncelleme: 01 Aralık 2021 Çarşamba, 19:54
    KÜRESEL PİYASALAR
    Powell: Enflasyonu engellemek için araçlarımızı kullanacağız

ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell, Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi'nde yaptığı konuşmada, yüksek enflasyonun kalıcı olmasını engellemek için Fed’in araçlarını kullanacağını söyledi.

Fed Başkanı Powell, Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi'nde yaptığı konuşmada, ABD’de yüksek enflasyona ve ücret artışlarına değindi.

5. 1.rte sozınden şimdi döner mi?dönmez..
    2.faizler düşmeye devam edecek mi? evet
    3 bu kurdan yabancı gelirmi yarın?gelmez hl riskleri yuksek.
    4.mb laç defa daha dolar satar?bir iki..tabiki yetmez.yetse bile sınırlı kaynak
    5 diğer riskler?yüzde 60 bile gündem de değil.
    6 asgari ücrete, çalısana ,emekliye %40 ?evvet..

öyleyse önce, sonra 20..eflasyon reelde %60önce 15 sonra 16.5 sonra 20..orda kalırmı?kalmaz bu da şahsi düşüncem..

Ahmet
    @AhmetBeyefendi
    ·
    5 Std.
    Birçok sektörde kâr marjı %10un altında. Siz paranın değerinde günlük %5-10 değişim yaşatırsanız kimse fiyat veremez, ticaret durur. Nitekim birçok sektörde durdu.

Defalarca yazdık.!!
    Yakında tezgah altı başlar.!!
    Kendime masallar.!!
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.!!

Bu arada yandaş basında dassaklı ! iş camiasının baş efendiye uyarı göndermesi asgari ücretteki artış beklentisini %30-35 lere çekmiş. Yani bana göre asgari ücretli 3900 TL magış alırsa göbek atsın. Beter olmadan yeter olmaz, asgari ücretle çalışanlar bunlara oy vermedi mi ? Miting alanında gerinin kılı olurum diyen kadın görünümlü oluşumlar üst gelirden miydi ? Herkes layık olduğu yaşamı sürecektir , hepimiz aynı gemideyiz masalını yiyen yetmez ama evetçi alt gelir grubu ne ektiyse onu biçecektir ,bizden onlara hayır gelmez , ama ne yazık ki bunlara oy vermeyip de acı çeken alt gelirli insanlar da kurunun yanında yaş olarak yanacaklar.

Mustafa Sönmez
    @mustfsnmz
    ·
    7 Std.
    Bakın bakalım, TCMB nin kendi dövizi var mı? Kimin dövizini satıyor, ne kadar hangi fiyata kadar satacak, yerine nereden bulup koyacak? Cinnet hali ( grafik
    @atk_1881
    )

Sayfa 110/1004 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •