Sayfa 109/1004 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

rof. Dr. Ali Ihsan Goker
    @aihsan_goker
    ·
    1 Std.
    Antwort an
    @aihsan_goker
    Enflasyon gizli bir vergi. %40-50 enflasyon olan bir yerde %10 büyüme demek herkesin geliri %50-60 artmış demektir. Kaç kişi var böyle tanıdığınız? Bence kimse yoktur. Sürekli fakirleşme var. Kimse farkında değil
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

f. Dr. Ali Ihsan Goker
    @aihsan_goker
    ·
    1 Std.
    Paranın sonundaki sıfır sayısına neden bu kadar kafa takılıyor anlamak imkansız. Tek önemli olan şey o paranın ne satın aldığı. Venezuela'da halk el arabası dolusu parayla gidip 1 ekmek alabiliyor sadece.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

TRADEVİZYON
    @tradevizyon
    ·
    1 Std.
    Antwort an
    @aihsan_goker
    SANAL BİR ZENGİNLİK VAR ŞUANDA!OTOMOBİL VE EV FİYATLARINA ZAMA YAPAN YAPANA!AMA FAKİRLEŞTİKLERİNİ ANLADIKLARINDA ARTIK İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yahu Batırel hala Tayyip beyin ekonomi danışmanı değilmi ! , 10 milyar Dolar 10 milyar Dolar satacan demişti Şahap hiç mi ders almıyor Tayyib beyin danışmanından diye düşünmeden edemiyorum.
    batıreller birdi iki oldu, babası da diplomaya imzayı basmış..

bu ay ppk 16 aralıkta.

bu hafta zaten geçti

geriye de bir şey kalmıyor

heyecan daha bitmeden yine başlıyor demektir

Aklın yolu birdir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yahu Batırel hala Tayyip beyin ekonomi danışmanı değilmi ! , 10 milyar Dolar 10 milyar Dolar satacan demişti Şahap hiç mi ders almıyor Tayyib beyin danışmanından diye düşünmeden edemiyorum.
    valla ha doğru şaap şakkadanak istifa
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Ha ! birde dün akşam ülkenin başı bey efendinin canlı diye sunulan konuşması vardı. Ama seyredenler görmüş ki 22.00 de yayınlanan canlı yayında ülkenin başındaki bey efendinin saati 17.55`i gösteriyormuş. Eh ! ben bunda garip bir şey göremiyorum saatin pili bitmiştir o yüzden geri kalmıştır diyorum.

Sayfa 109/1004 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •