Sayfa 113/1004 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    .....
    Herkes layık olduğu yaşamı sürecektir , hepimiz aynı gemideyiz masalını yiyen yetmez ama evetçi alt gelir grubu ne ektiyse onu biçecektir ,bizden onlara hayır gelmez , ama ne yazık ki bunlara oy vermeyip de acı çeken alt gelirli insanlar da kurunun yanında yaş olarak yanacaklar.
    Benim gibiler neolsun aga )
    zamaninda 1 - 2 oy verdik valla yalan yok, elim kirilsaydi da vermeyeydim demiyim , demeyle olmuyor bu işler , yaptik bir iki kez eşşeklik işte ) sen koyunlukmu dersin öküzlük mü ona da kabul.... Yanın lan sizde cayir cayir, basımiza bela ettiniz desen , yeridir :D

Neyse , bugün ki peşkeş cekilen dolarlardan 1 tane bile alamadim , moralim bozuk )

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Grafiği hazırlayan yanlış yazmış.!!
    Şimdi farkına vardım.!!

1-januar-2021 olması lazım
    1-Ocak-2021
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Aşağı mı gitsem yukarı mı gitsem, aşağı mı gitsem yukarı mı gitsem, merkez vioptan 340 milyon dolar satmış, biz napmışız 8.26 dan bu yana %59 yapmışız, reel faiz 50-16=-34%, reel sektörün 124 milyar dolar borcu var.....MİLYAR mı, an a nı..yukarı tabi lan..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    zamaninda 1 - 2 oy verdik valla yalan yok, elim kirilsaydi da vermeyeydim demiyim , demeyle olmuyor bu işler , yaptik bir iki kez eşşeklik işte ) sen koyunlukmu dersin öküzlük mü ona da kabul.... Yanın lan sizde cayir cayir, basımiza bela ettiniz desen , yeridir :D

Neyse , bugün ki peşkeş cekilen dolarlardan 1 tane bile alamadim , moralim bozuk )

Bak kendin itiraf etmişsin. Pişmanlıklarını sıralamışsın. Ne yani adamlar birde peşkeş çektiklerinden sana vermelerini mi bekliyorsun ! Ne demişlerdi ( ya taraf ya bertaraf ). Ama dün gece buraya eşeği ve bilgisayarı sattım diye yazmıştım. Anlayan anlamıştır deyip geçtik. Hayırlısı olsun diyeceğim ama pek hayır yok bu işlerde. Sıkma canını , yabancı teknoloji veya enerji fonlarından al koy bir kenara....... Yatırım tavsiyesi olamaz.

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku

Dürüst insan takdir edilen insandır, dürüst insan sizin gibi yaptığı hatayı kabul eden insandır en azından hatanızın farkına varmışınız . Şimdi hatanın neresinden dönülse kardır deyip bunlara vesile olanlara en kısa zamanda hak ettikleri cevabı sandıkta verrmeli ve sonrada onlara bu yaptıklarının cezasını ödetiyorlar mı diye yeni gelenlerede hesap sormalısınız . Sakın ola alternatif yok deyip kaçmayın, kaçmak hataya devam etmektir o zaman beterin beteri görmeyi sapına kadar hak edersiniz.

İnsanların Dolarıyla izinleri olmadan Dolara müdahale ediyorum diye birilerine Dolarları peşkeş çekmek suçtur, bunu yapan kamu görevlisi yarın öbür gün yaptığının bedelini öder eğer ona ödetmezlerse ödetmeyenlere millet bedel ödetir.

1.1 milyon öğretmen var, ciddi oy potansiyeli 1000 TL zam...

Doktorlar az zati, toplamı koymaz, yurt dışına filan kaçmasınlar, 2500 TL uzmanına 5000 TL zam...

Hemşireler 200.000 kişi...az sayılmaz, çok da..yurt dışına da kaçamazlar, 500, 500 diyorum bakanım orantılı olaraktan, de..

Emeklilere bi 1000 lik salladık mı taban aylığına blok oy alırız, 1000 TL diyelim..

Asgari ücrete zam...bunu komisyonlara bırakalım ifinim sakata geliriz...

8. Umutabi misin nesin sşağıda siyaset başlığı var

buyur gel oraya da

pazarladığın muhalefetin kim olduğunu gör...

Sayfa 113/1004 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •