Sayfa 105/1004 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1. 3 aya kalmaz o zamlar erir

2.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    3 aya kalmaz o zamlar erir
    Zamlar verilmeden eridi bile .

Sabit gelirlinin alım gücü hazirandan beri düşüyor...Verilecek zam eriyen kısmı yerine koyması da çok zor....Neyse Verdik yetkiyi gördük etkiyi...

Hayırlısı diyelim....

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Sabit gelirlinin alım gücü hazirandan beri düşüyor...Verilecek zam eriyen kısmı yerine koyması da çok zor....Neyse Verdik yetkiyi gördük etkiyi...

Hayırlısı diyelim....
    Marketler kafasına göre zam yapıyor ondan dolayı, yoksa faizle kurla murla alakası yok

Aldığım duyuma göre haftaya diş macunu, ped , çamaşır deterjanı zamlanacakmış Dolarda olsak bile gelen zam Dolar artışının üzerinde olacak diyorlar. Bilmem doğru bilmem atmasyon ama ben kıt kanaat geçinen emekli olsam bu ürünlerden lazım olanlarını bir yıllık atardım bir kenara. Hele tüm uyarılarımıza rağmen hala Tl de isem hiç düşünmem Tl lerimi macuna deterjana, çevirirdim.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Zamlar verilmeden eridi bile .
    Yandı bitti kül oldu, % 50 zam verseler bile enflasyonu karşılamaz diye düşünüyorum.

Çiçek yağını 2 dolar gayme gibi düşünüyorum, şu an 5 litresi 105 gayme diyorlar, ahanda 135 gaymeye çıktı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Petrokimya yani plastik ürünler, kâğıt, kimyevî ürünler, buğday, mercimek, nohut sayın sayabildiğiniz kadar, A.A. kadar dolar gaymeye bağlı fiyatlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
    Geçenlerde ekonomist olan zat Meral Akşener'i "Bunlar daha iyi günlerin" diye tehdit ediyordu şimdi de yancıları Mansur Yavaş'ı tehdit ediyor...Çok kötü günlere gidiyoruz gibi...

Yalçın, “Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!†ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...gozdenkacmasin
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 105/1004 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •