Sayfa 102/412 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3292 madde; 809 - 816 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

kambiyo karına göre hold. de ne kadar döviz var?

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    kambiyo karına göre hold. de ne kadar döviz var?
    6 aylık gelir tablosuna göre yaklaşık hesapla vergisi ödenen net döviz pozisyonu şöyle.(9 aylık olan Kap’ta yok.) Kur 6 ayda yaklaşık 4.30 TL arttı. Her bir geçici gelir tablosunda kambiyo karından, kambiyo zararını çıkardım. 30 milyon dolar Silopi’deki payların satılma hakkı. Onun vergisi ödenmiyor galiba. Ayrıca 3. çeyrekteki döviz pozisyonu ile 4. çeyrekteki döviz pozisyonu farklıdır. 3. çeyrek sonundaki durumu bilmediğimizden bu 42 milyon dolar 4. çeyrekteki durumu tam yansıtmaz.

[(271-7)-(86-3)]/4.3=42 milyon dolar

3. Oğlum turgut,güççük turgut.Bak abin de yiyemedi gitti,yeğenin de.Kimin ne zaman öleceği belli olmaz da böyle ucuz numaralara lüzum yok.Delikanlı gibi iyi işler yaptık,kar ettik daha da edeceğiz de.2020 de verdiğin 8 krş temettü gibi bu yılın karından en az 50 krş vereceğiz de çık ekonomi kanallarına da kul hakkı yeme,hayır duası al.Gerçi o ta.ş.k sende ne gezer de.Marta az kaldı,son çırpınışlar,kıvranıyorsun bari karı gibi kıvırma.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. file:///C:/Users/User/OneDrive/Masa%C3%BCst%C3%BC/Hedge%20ve%20Pozisyon%20-%2003_12_2021.pdf

5.  Alıntı Originally Posted by Işık2 Yazıyı Oku
    file:///C:/Users/User/OneDrive/Masa%C3%BCst%C3%BC/Hedge%20ve%20Pozisyon%20-%2003_12_2021.pdf
    Bilgisayardaki konumun bağlantısını vermişsiniz. Web sitesi bağlantısı vermeniz lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by Işık2 Yazıyı Oku
    file:///C:/Users/User/OneDrive/Masa%C3%BCst%C3%BC/Hedge%20ve%20Pozisyon%20-%2003_12_2021.pdf
    Dostum bu ne ola ki.Aktif değil dosya. Bu arada gelmemiz şerefine 1 kademe yukarı kaymış hisse.Ha babam, hocanın dediği yer hisse bura.Sizi göreyim.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7. Dü.bük duydu sesi verdi de bir balya daha kaptık.Sonunda donunu da alacağım güççük turgut,donunu.

8. En basitinden glyho ya bakın. Adam şirket içsel değeri 20 TL diyor ama şirketin değeri 2 TL. Şaka gibi !!! Yani tamam bizde temele göre yatırım yaptık ama adamlar sulalecek aynı kafadalar. Bugünkü olay da herzaman yaptıkları işlerden sadece bir tanesi. Seans içi vermek zorundaydilar bu bilgiyi...

Sayfa 102/412 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •