Sayfa 13/412 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn bir şey.Kimse şu anki dolar kuruna inanamıyor.O nedenle bu kura dayalı analizler fiyatlamalar her alanda yeni yeni yapılıyor.Hele bu kurun kalıcı olduğu anlaşılsın bizim değerimiz gene anlaşılır
    Kur seviyesinin dibi bu yıl için max. 12.40-60'dır. "yatırım tavsiyesi değildir"

Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    https://twitter.com/zeynepxaktas/sta...tdPjxrOvw&s=19

Bu tablodaki gsd ye bakın patron zengin olmuş.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gerçi uzun uzun yazmaya gerek yok.Borsadan az bişi anlıyan biri zeynep hanımın tablosuna baksın,hangi kağıda para yatırılır beş dakikada anlar.Zaten olay ortada.Listede messi var ,gerisi bence teferruat))))))

3. https://www.tradingview.com/x/M9ZkGn59/
    Dolar bazlı durumumuz. Şu şirketin doların gerisinde kalması komik, abes.

Borsa bilançodur,temeldir,neticede her şirket değerini mutlaka bulur,benim endişem yok.Şubata kadar burdayım bilanço sonrası bakarız duruma.

kar rakamı 1 milyar üstü olur gibi duruyor.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Borsa bilançodur,temeldir,neticede her şirket değerini mutlaka bulur,benim endişem yok.Şubata kadar burdayım bilanço sonrası bakarız duruma.
    Son düzenleme : hayek; 10-12-2021 saat: 02:17.

6. Evet bütün bu yazılanların ve hösdadların görüşleri sonucunca sadede gelirsek,GSDHO hissesi ucuz mu,pahalı mı ya da ne olmalı?
    Bana göre ticari deyimle ''bedavadan biraz pahalı''.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Hayda kur gene coştu.Anladınız siz onu))))))

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hayda kur gene coştu.Anladınız siz onu))))))
    Çekirge 3.47'den bir kez daha sıçradı.Son sıçrayışı olur inş.
    Bu arada biz anladık onu da bu spek patron ve avaneleri anlamadılar ki her geri gelişte mal kaptırdığını.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Sayfa 13/412 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •