Sayfa 226/412 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Tahtaya gelen alicilar birkac kademe kaldirdi ama buranin Krali Yatirim fonlari yani Info yani Osmanli..
    Kral ne derse O olur.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Memo,
    .
    osssssmanlı menkülden şu ana kadar 6.543.000 lot satış yapıldı.Sanırım yatırım fonlarının malı da önemli olan bu fonlar mıçına bezir değdirilmiş gibi nereye kaçıyor.
    .
    Bu arada satanı karşılayan kurumlara da helal olsun.3.97 ve üstü kapatsınlar şapka çıkarıp önlerinde eğileceğim aslanların.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    E videoda Mehmet Aşçıoglu , deniz nakiyesinde sektörün en büyüğü ile konuştum, navlun fiyatlarında bir düşüş asla yok,olmasını da beklemiyoruz demiş.

Yani piyasaya yalannhqber salıp manipülasyon yapıyorlar, malı elinizden alıp 2.alarko holding mi yapacaklar acaba.

Elimde bana göre çok büyük miktarda mal var.
    Bu saatten sonra nah satarım .

Aşağıya gelse de daha alsam.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adam orda tiye alıyor armatürü düşmüyor diyosunuz ama aslındadüşüyor demek istiyor

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Adam orda tiye alıyor armatürü düşmüyor diyosunuz ama aslındadüşüyor demek istiyor
    Hacım doktorunun verdiği ilaçtan bize de gönder de biz de uçalım olmaz mı.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Vudeonun icerisinde 2 kez gsdho bahsi gecti,Ben bir tiye alma,kafa yapma göremedim doğrusu.
     Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku

5. Dostum navlunlara cok hassas tepki veriyor bu fon.
    Bugun bdi -4 gunlerdir dusus ustune bugun yine coktu
    Fakat su satisa devre kesmesi gerekirdi tahtanin.. arkadan bir guc sinsice aliyor..
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sn Memo,
    .
    osssssmanlı menkülden şu ana kadar 6.543.000 lot satış yapıldı.Sanırım yatırım fonlarının malı da önemli olan bu fonlar mıçına bezir değdirilmiş gibi nereye kaçıyor.
    .
    Bu arada satanı karşılayan kurumlara da helal olsun.3.97 ve üstü kapatsınlar şapka çıkarıp önlerinde eğileceğim aslanların.
    .
    Syg
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sevgili hissedaşim,
    Hisse usd bazlı diplerde,tl bazli çok çok ucuz,
    Bu ayın 25 inde 25 krs temettü veriyor, is garantisi sıkıntısı önüne görememe yok,bir de bedelsiz veriyor.neden alınmasın ki

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Vudeonun icerisinde 2 kez gsdho bahsi gecti,Ben bir tiye alma,kafa yapma göremedim doğrusu.

Kullandığın ilaç,ot veya toza göre algılama değişiyor sanırım.Bakalım prespektüsü istedik sevgili arkadaşımızdan.Gelsin bize de dünya ...mize ahiret ...sağımıza olacak.
    Son düzenleme : gselman; 03-08-2022 saat: 17:19.

8.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Hacım doktorunun verdiği ilaçtan bize de gönder de biz de uçalım olmaz mı.
    Navlun fiyatlarına bak düş müş mü çıkmış mı 3 bin dolardan 1800 e kadar düşmüş bence sen doktorunu degiştir

Sayfa 226/412 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •