Sayfa 227/412 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    E videoda Mehmet Aşçıoglu , deniz nakiyesinde sektörün en büyüğü ile konuştum, navlun fiyatlarında bir düşüş asla yok,olmasını da beklemiyoruz demiş.

Yani piyasaya yalannhqber salıp manipülasyon yapıyorlar, malı elinizden alıp 2.alarko holding mi yapacaklar acaba.

Elimde bana göre çok büyük miktarda mal var.
    Bu saatten sonra nah satarım .

Aşağıya gelse de daha alsam.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Veriler halka açık, navlunlarda düşüş var ama yine de yüksek kar marjı var. Sektördeki kişi bizim işler yolunda demiştir ama Gsdho özelinde nedense bu, yeterli olmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili ortağım kaçırdığın bir nokta var.Alarko holding te asıl hareketi Harun Kahraman kardeşimiz yaptı.3.xx li fiyatlardan başladı alımları ve kaçta verdi bilmiyorum.Tweetlerinde şifre adı 'Holding' ti.
    .
    Syg
    Alarko analist sunumu yapıyor, açıkçılar bastırdığında hisse geri alımı ile destek atıyor. Gsdho ile Alarko’nun en önemli farkı yönetimin yatırımcı dostu olup olmasında saklı. Gsdho yönetimi analist sunumu yapsa, kendilerini aracı kurumlara, fonlara ve yabancı yatırımcıya anlatmaya çalışsa bunlardan yüklü alım gelirdi ve aracı kurumlardan hedef fiyatlar gelirdi.

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Nereye kadar satacaklar bakalım yeniden 3.5 der mi acaba
    Muhtemelen 5’ten düşüşü başlatarak tahtanın içine eden gruplar ve/veya patronla ilişkili gruplar, fonların malını karşılıyor. Tahtanın daha da içine edilmemesi için hisse fiyatında çok düşüş olmaması ve fonların satışı bitttiğinde ikili dip ve bayrak hedefi olan 4.70’lere gidilmesi benim açımdan en makul senaryo olur. Tahtanın daha da içine etmek istiyorlarsa getirsinler 3.50’ye veya daha aşağısına.

4.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Muhtemelen 5’ten düşüşü başlatarak tahtanın içine eden gruplar ve/veya patronla ilişkili gruplar, fonların malını karşılıyor. Tahtanın daha da içine edilmemesi için hisse fiyatında çok düşüş olmaması ve fonların satışı bitttiğinde ikili dip ve bayrak hedefi olan 4.70’lere gidilmesi benim açımdan en makul senaryo olur. Tahtanın daha da içine etmek istiyorlarsa getirsinler 3.50’ye veya daha aşağısına.
    Bence fonlardaki malda bu grup dediğin adamların elinde al gülüm ver gülüm satılan malın karşılanmasıda beni şaşırttı üstelik 3.95-4.05 aralığında mal devri gibi yoksa mantıga aykırı geliyor temmettü ve bedelsiz arefesinde ffonlar neden satsın mantıklı bir açıkmala bulamıyor satışla ilgili?

5. Gsdho bakış açım.

Mehmet abiiiiiiiiiiii tacirler ne diyor, alır mısınız buralardan?

Zinhar yatırım tavsiyesi değildir!!
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

6.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Analizlerin derilemesine daha iyi konuları irdelediğini takip ediyorum selam daha öncede yazmıştım ısrarla üstünde durduğum bir konu holding iş kolu olarak sadece gelirinin büyük kısmını deniz taşımacılığına odaklanmış durumda oysaki GSD bank yatırım bankacılığı tarafında mevduat bankacılığı yapsa yapabilirki Şekerbank gibi orta ölçekli bankaların karları devasa geldi zaten şirket borsada deniz taşımacılığınında ayrıca borsası var(Baltık kuru yük endeksi) borsa içinde borsa kaldıki endeks ciddi düşüşte hadi silopinin bilançoya kar anlamında faydası yok stress içinde baltık ne oldu bak dur esen kal

7. Butun Yatirimcilar Boyle dusunuyor..
    Oda tradeini yapiyor..
    Adam temettunun 5 katini aldi su hareketlerle temettu acikladigindan beri..
    Bistte ralli var.. Burdan sattigiyla ralli kagitlarina atliyor.Ordan bidaha vuruyor parayi..
    Burasi ztn yataya sarmis..
    Kontrolde kendinde..
    Bi yandan kendi tahtasini bezdiriyor gercek satislarla...
    Kivama getirdigi tahtasina bidaha para sokuyor..
    Gsd herzaman ucuzdu
    Gsd herzaman havuç vardi
    Iş tutuş tarzi bu..
    Guzel para kazandiriyor Ama
    Dogru yerde Satana ve
    Dogru yerden Alana
    Iste nedenlerinizin cevabi..
     Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Bence fonlardaki malda bu grup dediğin adamların elinde al gülüm ver gülüm satılan malın karşılanmasıda beni şaşırttı üstelik 3.95-4.05 aralığında mal devri gibi yoksa mantıga aykırı geliyor temmettü ve bedelsiz arefesinde ffonlar neden satsın mantıklı bir açıkmala bulamıyor satışla ilgili?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Analizlerin derilemesine daha iyi konuları irdelediğini takip ediyorum selam daha öncede yazmıştım ısrarla üstünde durduğum bir konu holding iş kolu olarak sadece gelirinin büyük kısmını deniz taşımacılığına odaklanmış durumda oysaki GSD bank yatırım bankacılığı tarafında mevduat bankacılığı yapsa yapabilirki Şekerbank gibi orta ölçekli bankaların karları devasa geldi zaten şirket borsada deniz taşımacılığınında ayrıca borsası var(Baltık kuru yük endeksi) borsa içinde borsa kaldıki endeks ciddi düşüşte hadi silopinin bilançoya kar anlamında faydası yok stress içinde baltık ne oldu bak dur esen kal
    İkili tepe ile düştük, ilk tepede her şey on numaraydı ama dolar düşecek diye basmaya çalıştılar lafım ona zaten. O sıralar dünyada kuru yük hisseleri ralli yapıyordu. Benim hatam sektörü doğru belirlemem ama yurt içinde yatırım yapmam. Yani aslında en önemli gelir kaleminin Denizcilik olması benim açımdan sıkıntı değil. Sahol bankacılık ağırlıklı, Alark enerji. Bunlar bence normal şeyler. Eğer Silopi de net karı etkilese o zaman Odas örneği gibi olabilirdik. Bence büyük şanssızlık. İkinci tepeden sonra navlunların da düşüşü ile birlikte dünya kuru yük hisseleri ile birlikte biz de düştük. O düşüşe lafım yok.

Sayfa 227/412 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •