Sayfa 273/412 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3290 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Elinde enaz 12 aydir tutuyor olan, ve dusuk maliyetlileri dökme yeri ve hareketleri bunlar ve buralar.
    Okadar eziyeti burdan satmak icin cekmedim
    Spek efendiiii..
    İlla sattirdigin oldu bugun dusuk maliyetlilere..
    Ve Hatta kagidi asagida basabilirsin belki! ama benim hedeflerim varr.
    Paradan daha onemli olan hedefim
    Yatirimcinin kazanmasindan nefret eden senin gibi bir tahtadan tum lotlarimla alacagimi sonuna kadar almak.
    Ulan neler yaptin be su hissede
    Hepsi aklimda Jokerin veliahti seni.
    Ytd.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Elinde enaz 12 aydir tutuyor olan, ve dusuk maliyetlileri dökme yeri ve hareketleri bunlar ve buralar.
    Spek efendiiii..
    Yatirimcinin kazanmasindan nefret eden senin gibi bir tahtadan tum lotlarimla alacagimi sonuna kadar almak.
    Ytd.

Hocam sakıncası yoksa sorabilir miyim, hedef fiyatınız nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Elinde enaz 12 aydir tutuyor olan, ve dusuk maliyetlileri dökme yeri ve hareketleri bunlar ve buralar.
    Spek efendiiii..
    Ytd.

Sen bu tahtanın alimi olmuşsun memocan.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Sn sycelik,
    .
    Memocanı bilmem de ben kendi namıma 2023 ilk çeyrek sonuçları açıklandığında güccük durgut ve avanesi speğin tüm çabalarına rağmen şirket profesyonellerinin karlılıkta tarih yazacaklarına inanarak bedelsiz bölünme sonrası şimdiki fiyat olan 5.30 seviyesinin %10 altı ya da üstü değere ulaşacağını düşünüyorum.Bana bakarak hareket etmeyin zarar edersiniz.
    .
    Haydi rastgele
    Son düzenleme : gselman; 11-10-2022 saat: 19:07.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sn sycelik,
    .
    Memocanı bilmem de ben kendi namıma 2023 ilk çeyrek sonuçları açıklandığında güccük durgut ve avanesi speğin tüm çabalarına rağmen şirket profesyonellerinin karlılıkta tarih yazacaklarına inanarak bedelsiz bölünme sonrası şimdiki fiyat olan 5.30 seviyesinin %10 altı ya da üstü değere ulaşacağını düşünüyorum.Bana bakarak hareket etmeyin zarar edersiniz.
    .
    Haydi rastgele
    Teşekkürler sayın gselman🙏🏼

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sen bu tahtanın alimi olmuşsun memocan.
    Selmanim bukadar daha ekmek yemem lazim senin yanina yanasmak icin.

7. SyCELIK
    Hedef vermeyeyim ama sunu soyleyeyim;
    Benim Bu hissedeki maliyetim al satlarla 1.20 civari olmasina ragmen para kazandim demem.
    Cunku firsat maliyetim çok yuksek.
    1.90lardan isgyom (22gordu) , 3liralardan Turcasim (20 gordu) vardi. Tabi zirvelerini bulup en yukardan satmam mumkun degildi o kagitlarimi,, lakin 10TL lere kadar surerdim lotlarimi onlarda.

Simdi benim firsat maliyetime gore 12TL olmasi lazim ki para kazandim diyim. (Olacak olmayacak demiyorum)

Verdigim Emeğe, Al Sat stresime, Piskolojik savasima gore 50TL olmali ki ugrasim emegini alsin ama 50 olmayacak..
    Iki maliyetimide yazdim
    Biri firsat maliyetim
    Digeri Savas Maliyetim.

Zaman gosterecek diyelim.

Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku

8. Şirketin döviz varlığının tl. karşılığı yaklaşık 3.5 mily.tl civarında.Sirketin piyasa değeri 2.5 mily.tl. seviyesinde.Bizim piyasamızda buna benzer bir durum ben bilmiyorum.Bilen varsa yazabilir.Sirket in piyasa değeri kasasındaki nakit in altındadır.Gelelim bedelsiz sermaye arttırımına neden bu kadar uzadı,bu konuda şirketten neden açıklama yapılmaz.Hic normal değil başvuru yapılalı 3 ayı geçti.. Her perşembe spk bülteni açıklanır.Bu hafta gelmesi yüksek ihtimaldir.Bunu tahtanın hareketlenmesi den çıkartıyorum.Yoksa elimde bunu ispatlayacak bir dayanak yoktur.YTD

Sayfa 273/412 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •