Sayfa 5/412 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

E siz yazmadınız mı sn hkm kağıt düşünce ortadan kayboluyorsunuz ş,imdi nerdesiniz diye.Ben de siz çağırınca gene geldim.Şimdi de ne alaka ise sn hayek le aynı şeyi yazıyoruz,lafım size değil diye bana laf atıyorsunuz.E ben de topiğin mazlumu değilim,aslında içimden yazmak çok da gelmemesine rağmen siz bana taş atınca elbet cevap yazıyorum.Yoksa kağıtla ilgili benim derdim yok,amacım olan lot miktarını çok uygun seviyelerden topladım şubata kadar bekliyeceğim.Bana atfen yazarsanız elbet cevap yazarım ,bu arada ssk yı ben batırmadım)))))))))))

Aslında gizli gizli yazayım istiyorsunuz diye düşünmüyor da değilim valla,bu ne ,habire bana laf göndermeler falan.Sizin bilginiz fikriniz varsa yazın,ben yazarım yazmam ne diye uğraşıyorsunuz ki.

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --devamlı--temcit pliavi gibi ayni konuları beklentileri ısıtıp ısıtıp gaz vermeye çalışan biri hakkında

spek-tahta yapıcı; ''çok sabırlı birine benzemiyor, muhtemelen kredili ve günlükte fazla mala giriyor...biraz silkelesem düşebilir.''..diye düşünür
    vay bizim aksacı ortak burada iyi ozaman

4. Selamlar arkadaşlar. Bu şirketle ilgili ne zaman bir şey görsem patronuyla ilgili olumsuz görüşler de beraberinde geliyor. Acaba patrondaki sıkıntı nedir, açıklayabilecek varsa sevinirim.

Patron şirketin çoğunluğunu verdi milletin eline
    20 yıldır süründürüyor

Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar. Bu şirketle ilgili ne zaman bir şey görsem patronuyla ilgili olumsuz görüşler de beraberinde geliyor. Acaba patrondaki sıkıntı nedir, açıklayabilecek varsa sevinirim.

6. Şöyle örnek vereyim.
    - Ağustos 2020 demir çelik endexi 90 dan Haziran 2021 de 210 a kadar çıkmış. Su an 160 larda. Ereğli 7 lerden 24 lere kadar tepki vermiş.İskenderun demir çelik 6 dan 24 e gelmiş. Erbosan i saymıyorum...
    -pandemi de selec nasıl tepki vermiş, yada ecilc
    Daha bunun gibi çok fazla hikayesi olan ve uçup giden hisse var. Söylediklerim de kalın hisseler. Rtalb gibi ufak hisselerden bahsetmiyorum bile.
    - Bir de bizim gevşege gelelim...baltic handysize Ağustos 2020 570 dolar, Eylül 2021 de 2000 doları görmüş. Su an 1600 dolar. Baltic supramax da benzer sekilde . Ağustos 2020 de sirketimiz 2.20 lerde işlem görüyormuş. Su an 3.38... kasamız dolar dolu, gelirlerimizin büyük kısmı dolar, Silopi elektrik.....

Ya sonra milletin içini karart diyor bir de. Hırsızın hiç mi suçu yok? Bu şirket için malesef güven problemi var. O da patron kaynaklı. Hikayesi olan bir şirketlerin verdiği tepkiye bak , bir de bizim capsizin verdiği tepkiye bak. Hayır bir de iyi ne güzel tepki vermemiş ucuzuz diyorlar. Arkadaşım bu şirket hayatında hiç pahalı olmayı geçtim değerine gelmemiski? Son 20 yıllık süreçte PD/dd değeri 1 olmuş mu arkadaşın? Yani defter değerini görmüş mu hiç? Yani ne kadar temel olarak ucuz da gözükse şirket bir şekilde ederine gelmiyor veya izin verilmiyor...
    - Bir de Turgut yilmaz, mesut yılmaz Mehmet kutman akrabalar bunu da fikir versin diye yazmak lazım.

anapara kambiyo karı için vergileme yokmuş. bu durumda net (%54 kur artışı-bugünkü 13.70 kur) : ile kabataslak 420 milyon kar oluyor. vergi düşmeye gerek yok.

310 9aylık + 100 de son çeyrek gelse + 420 kambiyo karı = 830 milyon kar yazacaktır.

faaliyetten gelen kadar kambiyo karı oluyor.
    (vergileme kısmını düzeltmek için bilgi amaçlı metindir)"yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 06-12-2021 saat: 01:08.

8. GSDHO - GSD Holding

Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar. Bu şirketle ilgili ne zaman bir şey görsem patronuyla ilgili olumsuz görüşler de beraberinde geliyor. Acaba patrondaki sıkıntı nedir, açıklayabilecek varsa sevinirim.
    Patron cici, patron küçük yatırımcı dostu. Elinde yüz milyonlarca lot hisse var , imtiyazlı hissesi de var. Ülkenin eski başbakanın kardeşi yani nüfuzu da var ama spek kaka, spek vampir. Kaka spek hisseyi baskılıyor , yıllardır hissenin değerinin altında işlem görmesine sebep oluyor , cici patronu mağdur ediyor. Yazzzıkk cici patrona..
    Son düzenleme : BağkurEmeklisi Ninja; 06-12-2021 saat: 01:48.

Sayfa 5/412 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •