Sayfa 195/412 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Ben de onu diyorum inatlaştıkça ya kaybediyorlar ya da çok güzel fırsatları kaçırıyorlar yazık ki bunun gibi abidik gubidik kağıtlara takılarak.

2. İnsan niye f/k 1 potansiyelli şirketi için geri alım yapmaz ki?

3. Doğru patron var eğri var, şirket imajını önemseyen var, kendi yatırımcısını soyma niyetinde olan var, var da var, ağustosa kadar temettüyü kendi küçük yatırımcısından çıkarmaya niyetli bile olabilir kim bilir😀😀😀

4.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Bu durum gsdho ya has bir şey de değil. Sahol ,ttkom,enjsa,deva,indes.... Nicesi benzer durumlarda. Döviz pozisyonu yüzünden çok fazla ky atladı bu şirketlere. Bilerek isteyerek baskiliyorlar. Temel kısa ve orta vade malesef yalan bu ulkede. Piyasa sadece milleti terste bırakma üzerine ilerliyor. Aksa , Sasa , bektaş... Uzaya gitsin . Sahol , gsdho 1 fk olsun . Sonra piyasa bunu sürdürülebilir bulmuyor demekki şeklinde olayı normallestiriyorlar;) . Muz cumhuriyetinde sıradan bir gün işte. Patronlarda iyi niyetli olmayınca durum bu işte....
    Ttkom’da sektör sıkıntı, Enjsa ilk çeyrek bilanço kötüydü (sene sonuna doğru yüksek enflasyon yardımıyla muhtemelen toparlar) ve döviz pozisyonu aslında sanılan kadar yüksek değil. Yüksek temettü vermek yerine borçlarını azaltsa bence çok daha iyi durumda olabilirdi ve döviz pozisyonunun yüksek olması aslında yanıltıcı. Detay bilmiyorum ama hedge amaçlı pozisyon almışlar galiba. Ben bu ikisini kesinlikle tercih etmezdim. İndes ucuz gözüküyor ve döviz pozisyonu güçlü ama Sahol, Gsdho gibi daha ucuz hisseler de var. Bu ikisindeki durum tam bir anomali. Ayrıca piyasa sektör de seçiyor. Mesela bir ara Krdmd, Eregl popüler iken şimdi THY, Tuprs, Alark popüler hisseler. winner1907 aslında şurada haklı biz piyasa ile inatlaşıp kendi kendimizi üzüyoruz, şurada ise haksız burada Gsdho fanatiği biri yok ve Gsdho tarzında bu ucuzlukta başka hisse de yok.
    Son düzenleme : meteor78; 10-06-2022 saat: 12:13.

5. Sevgili Yatırımcı Dostlarım;

Burada komik olan bir şey mi var? Gülerek yazı yazmalar, insanlarla dalga geçmeler...
    Ulan çakal patron iyi niyetli değil bunu hepimiz biliyoruz. Zaten bir tanesi öldü gitti. Cehennemin dibine kadar yolu var.

Biz burada temel, teknik veriler üzerinden hareket etmeye çalışıyoruz. 2'68 FK, 0.65 DD ile işlem gören şirketin hissesini almışız. Sen neyin kafasını yaşıyorsun.
    Mzhld 27 iken Abi bu 300'e gidecekmiş (80-90), 5/7 aralığında silver gidecekmiş (18/19), Aksue vardı önceden 5 liradan al (30/35) 50'lere gidecek dediler. Sadcee Aksue aldım 5'den 6'ya verdim. Bunların hepsinin ederi 1 veya 2 lira, bunları alıp kazanınca mi olacak işler....
    Şimdi piyasa 3/5 yerli çakalın oyuncağı olmuş. Yabancı geldiği zaman! o da meçhul ya ilk bu kağıtlardan almaya başlar. Bunu eskiler iyi bilir. Pandemi döneminde gördük şirket bedelli açıklıyor, borç ödeyeceğim diye, 10 tavan...

Şimdilik bunu ortaya yazdım, bir daha salak saçma, insanlarla dalga geçen yorum yazan olursa direk etiketleyip...

Herkese selamlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mustafabozkurt Yazıyı Oku
    Sevgili Yatırımcı Dostlarım;

Burada komik olan bir şey mi var? Gülerek yazı yazmalar, insanlarla dalga geçmeler...
    Ulan çakal patron iyi niyetli değil bunu hepimiz biliyoruz. Zaten bir tanesi öldü gitti. Cehennemin dibine kadar yolu var.

Biz burada temel, teknik veriler üzerinden hareket etmeye çalışıyoruz. 2'68 FK, 0.65 DD ile işlem gören şirketin hissesini almışız. Sen neyin kafasını yaşıyorsun.
    Mzhld 27 iken Abi bu 300'e gidecekmiş (80-90), 5/7 aralığında silver gidecekmiş (18/19), Aksue vardı önceden 5 liradan al (30/35) 50'lere gidecek dediler. Sadcee Aksue aldım 5'den 6'ya verdim. Bunların hepsinin ederi 1 veya 2 lira, bunları alıp kazanınca mi olacak işler....
    Şimdi piyasa 3/5 yerli çakalın oyuncağı olmuş. Yabancı geldiği zaman! o da meçhul ya ilk bu kağıtlardan almaya başlar. Bunu eskiler iyi bilir. Pandemi döneminde gördük şirket bedelli açıklıyor, borç ödeyeceğim diye, 10 tavan...

Şimdilik bunu ortaya yazdım, bir daha salak saçma, insanlarla dalga geçen yorum yazan olursa direk etiketleyip...

Herkese selamlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seviyeli yaklaşımınız için teşekkürler, gülen surat işaretleri için de özür. Aslında ben de bunu diyorum, teknik temel yalan artık BİST’te. Bu tip kağıtlar oyuncak. Kaldı ki dünya f/K oranları da bu sektörde bu seviyelerde ve ülkemiz ekonomik durumu da ortada. Yani öyle ucuz böyle ucuz değil bu hisse. Pahalı bile avrupaya göre

Duhul
    Oct 2018
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    99
    Blog Entries
    3
    gsdho ya pahalı demek güldürdü, detaylı anlatmaya üşendim.
    Baş Ekonomi Yazarı @minikyolculuk
    Değer Yatırımcısı,VIOP Trader,SK007 Hisselerini takipçisi -

8. Tamam siz gülün

Sayfa 195/412 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •