Sayfa 275/411 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Bedelsiz kararı niye bu kadar geç gönderildi onuda sorgulamak lazım, şirket açıkladıktan niye 4 ay sonra başvuruyu yaparki.
    Yap basvurunu bir hafta sonra

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir zamanlar 2$ dan fiyat görülüyordu 2000lerde. 20 yılda hep geriye hep geriye fiyat olarak yoksa kazanılan paralar sahibinin kasasinda

3.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Bedelsiz kararı niye bu kadar geç gönderildi onuda sorgulamak lazım, şirket açıkladıktan niye 4 ay sonra başvuruyu yaparki.
    Yap basvurunu bir hafta sonra

5 temmuz da başvuru yapıldı zaten...

4. İsterse kagidi 30 yapar(yapacak demiyorum), Lotlari Kagidi kontrolu tamamen ele gecirmiş.
    Ama o yatirimciyla oynamaktan zevk aliyor.. 1.80den 4 yapip 2.50ye basarken aldigi keyif paradan onemli onun icin. 2.50den 5 yapiyor ki 3.50ye dusururken zevk duysun..

Ama kagidi aslinda nerelere goturebileceginin gorulmesinide icten ice arzuluyor Yine para kazanmak icin degil, kendi durtuleri icin.. Destan Yazmak Durtusu icini kemirmeye baslamali..(yapacak demiyorum)

Neden boyle diyorum soyleyeyim;
    Enerji firmalari neden 5e 10a katladi?
    Hikayeleri buyuk enerji ihtiyaci, cok pahali olmasi
    Deli gibi yuksek fiyattan satiyor olmalari malum krizlerden oturu.

Peki pandemi cikisinda bizde ki cok benzer hikaye neydi ?navlunlarin tarihi zirvelere cok hizli gidisi dunya ticarerinin hizlanmasi ve yaninda dolarin 7 - 18 atagi en az enerji firmalarinin ki kadar yeterli bir hikayeydi "20" ye goturmesi icin kagidi..

Yapmadi..

Çünkü

''Bazı insanlar para gibi mantıklı şeylerin peşinde değildir. Satın almak, korkutmak, anlaşmak ya da pazarlık etmek mümkün değildir. Bazı insanlar sadece dünyanın yandığını seyretmek ister.''

Burada yazdiklarim tamamen hayal urununden ibarettir.

Yatirim Tavsiyesi Degildir.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Haklısınız, benim demek istediğim geçen yıl sonu bilancosundan sonraki toplantıda mart ayında hem temettuyu hemde bedelsiz açıkladıktan sonra başvurusunu niye 4 ay sonra yaparsın.
    Ayrıca spk denen kurum neyin incelemesini yapar 3 ayda. Şirketin kulağından bile para fışkırıyor, ve bu enflasyonist ortamda kafamdaki parayı sermayeye ekleyip şirketi güçlendirmek istiyorum diyen bir şirketin hangi nedenle 3 ay incelensin. Spk, eskisi yeni fark etmiyor yetersiz ve kifayetsiz insanlar tarafından yönetilen kurumlar. Açıkça KY yi koruma görevlerini beceremiyorlar.
     Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    5 temmuz da başvuru yapıldı zaten...

6.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Haklısınız, benim demek istediğim geçen yıl sonu bilancosundan sonraki toplantıda mart ayında hem temettuyu hemde bedelsiz açıkladıktan sonra başvurusunu niye 4 ay sonra yaparsın.
    Ayrıca spk denen kurum neyin incelemesini yapar 3 ayda. Şirketin kulağından bile para fışkırıyor, ve bu enflasyonist ortamda kafamdaki parayı sermayeye ekleyip şirketi güçlendirmek istiyorum diyen bir şirketin hangi nedenle 3 ay incelensin. Spk, eskisi yeni fark etmiyor yetersiz ve kifayetsiz insanlar tarafından yönetilen kurumlar. Açıkça KY yi koruma görevlerini beceremiyorlar.

bedelsizi fazla kafaya takmamak lazım . ne bize ne şirkete gram faydası yok . zaten o para ile yatırım yapıldı . sadece rakamsal değişimler olacak bilançoda o kadar . sermaye ile maddi duran varlık arası fark azalacak o kadar .
    gsdho ıcın handıysıze ve supramax önemli buyuk gelır ordan gelıyor . ve orda da durum pek parlak değil. son bir sene içinde .eğer baz aldıgınız donem son yılı saymazsanız cok cok ıyı . gsdh yatırıma basladıgında 1600 doları bıle hayal etmemiştır . pandemı ıle zırve yapmılştır. zirvenin uzagında ama halen rakamlar iyi . tl bazlı ordakı açıgı kkm ve kur gelırı karşılar . şu an en buyuk problem silopi yatırımı sürekli erteleme durumu var . ayrıca 125 mılyon dolara aldıgını 75 e satacak yuzde 3 sabıt temettu cılız kalır . eğer halka arz olmzsa kı 2015 yılında arz basvurusu var . tam bır kepazelık orası

7. Haklısınız bedelinin finansallara bir yararı yada zararı yok, sadece markette ucuz algısı yaratma olasılığı var.
    Ben sadece şu son 2 aydır yaratılan beklenti kırılsın istiyorum yoksa başka bir şey değil.

8. Ewett siralamizda tabi ki Algyo da geciyor Gsd mizi.
    3.40tan geldi hoop 5.32 oldu (ondaliklari sadelestirdim. 34ten 53e gitti) hangi kagidi yazdiysam boyle gecti bizi
    Aferin gsd

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 275/411 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •