Sayfa 327/411 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Gesanda çalışan KAP atan kişiyi alıp buraya getirmek gerek.
    Her 300,500 bin dolarlık işlere bile kap atıyor. Yıl boyunca em az 40 50 is aldım bildirimi var.
    Çoğu is fiyat kırarak 8-9%karla alınıyor. İşlerinin bir çoğu kar olarak 30-50bin dolar bandında.
    Bizim şirket hergun kap atabilir 7 gemiden şu kadar günlük kar aldık diye yada hergün gemi kiraları bu kadar diye.
    Yani diyeceğim o ki bizim şirket istese ×10 yapabilir ve bunu inanın çok rahat 6 ayda yapabilir ve piyasadaki diğer pahalı hisseler kadar bile pahalı olmaz.
    Patron zihniyetini anlamak imkansız bu fırsat daha ne zaman gelir, bir sürü geri aklımdan hissenin var ve süren azalıyor, bir sürü yeni insan bilmeden sadece psikoloji ile borsada, kullan bunu işte hep beraber kazanalım.
    İstese sadece 6 ayda 30tl ler bile rahat ama patronun istemesi gerek.
     Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    pahallı ıse vardır bı nedenı
    ucuzsa vardır bı illeti
    SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ha ben bırakın 30tl yi, 7 ylde bile 1 lot bile bırakmam o ayrı

3.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Gesanda çalışan KAP atan kişiyi alıp buraya getirmek gerek.
    Her 300,500 bin dolarlık işlere bile kap atıyor. Yıl boyunca em az 40 50 is aldım bildirimi var.
    Çoğu is fiyat kırarak 8-9%karla alınıyor. İşlerinin bir çoğu kar olarak 30-50bin dolar bandında.
    Bizim şirket hergun kap atabilir 7 gemiden şu kadar günlük kar aldık diye yada hergün gemi kiraları bu kadar diye.
    Yani diyeceğim o ki bizim şirket istese ×10 yapabilir ve bunu inanın çok rahat 6 ayda yapabilir ve piyasadaki diğer pahalı hisseler kadar bile pahalı olmaz.
    Patron zihniyetini anlamak imkansız bu fırsat daha ne zaman gelir, bir sürü geri aklımdan hissenin var ve süren azalıyor, bir sürü yeni insan bilmeden sadece psikoloji ile borsada, kullan bunu işte hep beraber kazanalım.

bak cuk diye oturmuş yazılan söz ile verilen örnekler .

4.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Gesanda çalışan KAP atan kişiyi alıp buraya getirmek gerek.

bu konuda çok görüştüm sergen yanar ile ( yatırımcı sorumlusu ) ama oda bir çalışan sonuçta . turgut yılmazın bu zamana kadar böyle bir olaya girdiğini görmedim . abisi nedeniyle zaten hep uzak durdu bu ilşerden . hatta görünür olmak bile istemedi ve istemiyor .

5. O zamn devretsin holdingin bana 200 milyon dolar bile etmiyor ama ben 3milyonda fazladan çorba parası vereyim.
    Bu nasıl bir tuccarliktir anlamak mümkün değil, görünür olma ana her daim ortaklarına iteleneye hatta beceremeyen çalış.
    Bu nasıl ir ticaret ve mantık dır.

6. Kuru yük endeksi handy ve sup. Düşmeye devam ediyor maalesef
    Merak edenler varsa barış Yılmaz da sağlama yapabilir ben. Sallıyor dediğimde inanılması
    Şu ortamda birde bunlar yukselswydi tadından yenmez di bilanço .dünya resestona hazırlanıyor .bize ise sacimizi tariyoruz .müzik devam ediyor Titanic

7.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili MAD MAX 2 ve diğer ortaklar,
    .
    Söyleyeceğimizi söyledik gap te kapandı.En risksiz hisse yatırımımın bu olduğuna inanıyor ve hasretle bölünme öncesi fiyatı olan 6.79 u bekliyorum.
    .
    Syg
    Teşekkürler, kazancınız daim olsun.

8. geriye dönük 3-4 ay lık verilere bakın satanların basında hangı aracı kurum var . sonra en fazla bu hısse ıle ılgılı yorum yapan aracı kuruma var
    bofa ya laf atar herkes ama o değil

Sayfa 327/411 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •