Sayfa 100/1019 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. Onu bunu bilmem de TL'de durmamak her türlü kazandırıyor şu sıralar. Basit bir kırtasiye malzemesi almak bile her şeyden daha karlı maalesef....

2. Viopta ilk işlemimi yaptım.
    Saygılar

3. https://www.memurlar.net/haber/10055...ifre-oldu.html

VEKİLLERİN 3 PLAKA HAKKI VAR
    Bilindiği üzere milletvekillerinin 3 plakayı tahsis ettirme hakkı var.

Milletvekilinin seçeceği 3 araç; hiçbir şekilde trafik cezası yemiyor, radara takılmıyor, emniyet şeridinden istediği gibi ilerliyor.

Vekilin kendini seçeni (trafikte) öldürme hakkı...

Biri 180 ile otoyolda gidiyorsa kaza yapma veya yaptırma, kazaya neden olma olasılığı çok yükseliyor.

TR de 3*600=1800 aracın öldürme hakkı var...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

enf 20 senedir dusuk acıklıyor bunlar .yenı değıl.enayı yerıne konduk.fakat ısler degıstı.papaz pılav yemıyor artık.

5. akbank spot alım, aralık vadeli satış mk 62.62%

6. MB nın tutarsızlıkları bugün yüzde 3,7 değer kaybeden TL ile bir kez daha tescillendi...

Güya ben 14 ü savunmuyorum ile dün yaktığı 2,5 milyar sonrasında bir günde yüzde 4 gitmesine seyirci kalıyor...

Bu nasıl bir taktik, strateji anlayan var mı?

Yani bir güzde yüzde 10 oynaklık oluyor da yüzde 4 sayılmıyor mu?

Kur hedefin yoksa her gün yüzde 3-5 sonunda nereye varacak, ilk planda 15 sonra 20-30 mu?

Müdahaleden vazgeçmen, piyasaya söz dinletemiyor algısı oluşturmayacak mı?

Yoksa amacın gerçekten kuru 20-30 lara mı çıkarmak?

Yoksa ben bu kadar derin düşünme yeteneğine sahip değilim, ne emrediliyorsa onu mu yaparım demek istiyorsun?

Barutun mu bitti?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    MB nın tutarsızlıkları bugün yüzde 3,7 değer kaybeden TL ile bir kez daha tescillendi...

Güya ben 14 ü savunmuyorum ile dün yaktığı 2,5 milyar sonrasında bir günde yüzde 4 gitmesine seyirci kalıyor...

Bu nasıl bir taktik, strateji anlayan var mı?

Yani bir güzde yüzde 10 oynaklık oluyor da yüzde 4 sayılmıyor mu?

Kur hedefin yoksa her gün yüzde 3-5 sonunda nereye varacak, ilk planda 15 sonra 20-30 mu?

Müdahaleden vazgeçmen, piyasaya söz dinletemiyor algısı oluşturmayacak mı?

Yoksa amacın gerçekten kuru 20-30 lara mı çıkarmak?

Yoksa ben bu kadar derin düşünme yeteneğine sahip değilim, ne emrediliyorsa onu mu yaparım demek istiyorsun?

Barutun mu bitti?
    Bence bunlar küfür ve beddua arsızı oldular. Her gün küfür ve beddua yemeden rahat duramıyorlar artık.

malıye bakanı dıyorkı sız kaybedersenız ısınızı ben tum varlıgımı kaybedıcem.kendısı tekstıl ısı yapıyor 1000 ıscısı varmıs.guzel.aferın.kumar oynayın ulkeyle.kumar masasında kaybedelım.boyle bır mantık olamaz.bu ulke yı sokaktamı bulduk be.
    bu kadar ucuzmu bu ısler.
    100 yıllık cumhurrıyet boyle sacmalık gormedı.2021 dunyasında ekonomı alanında yapılan boyle bır yanlısın faturası sıze kesılır bılmıs olun......

Sayfa 100/1019 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •