Sayfa 449/503 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Ne fk ne dd gibi rasyolar artık ise yaramaz. Naçizane tavsiyem grafik falan çalışın, tahta okumaya, yav.saklarin ne düşündüğünü tahmin etmeye çalışın. Rasyolarla işler yuruseydi bütün iktisatçılar zengin olurdu

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Akşam sürpriz bir kapanış olması gerekiyordu
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Rtalb 2022 bilanço da 300 milyon lira üzeri kar bekliyorum

A1 kapital arzının etkisi ile yeniden değerlendirme yapılırsa şirketin varlıklarına, asgari 1 milyar lira Özkaynak değeri bekliyorum
    Yapılırsamı ? senın bılgın bu kadar işte. yapılmak zorunda. a1' in 2023 ılk ceyrek bılancosunda degerleme fıyatı ıle a1 capıtalı gorecegız. bılancosu bu sekılde acıklanacak ,, ee bu durumda rtalb ve gulerın konsolıd e bılancosundan a1 kapıtal hangı degerle goruncecek ? tabıkı arz degerlemesı ıle.. oyle asgarı de 1 mılyar degıl. rtlabın en kötü özkayangına 2 mılyar ıyı ıhtımalde 2,5 mılyar gulerın ozkayagıanada 3 mılyar degerlem yansıyacak. bu durumda rtalbın defter degerı 25 ıle 30 tl arası kesın olacak. bunu gıt kıme sorarsan sor. abısı olan eleman var onada sor ıstersen, bakalım abısı ne dıyormuş :9

4. Hala lafımın arkasındayım. bana göre rtalb bugun bıste göre çok ıyı kapayacak. cunku bugun brut ceza son gunu.. p tesı işlem yapacaklar uygun yerden gırecek bugun..

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Akşam sürpriz bir kapanış olması gerekiyordu
    taban olmasında

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Yapılırsamı ? senın bılgın bu kadar işte. yapılmak zorunda. a1' in 2023 ılk ceyrek bılancosunda degerleme fıyatı ıle a1 capıtalı gorecegız. bılancosu bu sekılde acıklanacak ,, ee bu durumda rtalb ve gulerın konsolıd e bılancosundan a1 kapıtal hangı degerle goruncecek ? tabıkı arz degerlemesı ıle.. oyle asgarı de 1 mılyar degıl. rtlabın en kötü özkayangına 2 mılyar ıyı ıhtımalde 2,5 mılyar gulerın ozkayagıanada 3 mılyar degerlem yansıyacak. bu durumda rtalbın defter degerı 25 ıle 30 tl arası kesın olacak. bunu gıt kıme sorarsan sor. abısı olan eleman var onada sor ıstersen, bakalım abısı ne dıyormuş :9
    Hayal kurmayın ne değerlemesi. 2 gayrimenkulu var onlar değerlenir sadece.
    Halka arz oncesi Karları dağıtmak zorunda değilmi? Arz sonrası GLR ve RTA nin ortaklık payı %20 azalacak. RTA nın A1 deki payı %43 iken %34.4 e geriler. 43 milyon A1 payı Borsada satışa kote edilmediğinden bilancoda 1 TL den gözükecek. EK pay satisi yapılmaz ise bu durum geçerli.

Karları dağıtıldı diyelim. Geriye Halka arz geliri kalacak. Arz sonrası 6 aylikta Özkaynaklar Fifti fifti olacak bence. Rta yada özkaynaktaki artış azalış yansıdığına göre pek etkilenmez.

.
    Son düzenleme : ozmen; 27-01-2023 saat: 17:38.

7. Şabo , gene olmadı be bro

Sana göre hareket etmiyor muş onu öğrendik tescillendi en azından kapanış ile rtalb ..

8.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    taban olmasında
    Olabilirdi taban.

Brüt takastan çıkmadan önce son bir taban bekliyordum. %5.5 civarlarında durdu düşüş, devre kesici sayesinde.

Tahta yapıcılar pazartesi robotları ile birlikte gelirler...

Global'in aldığı 12.35 fiyatının üzerine çıkmasını bekliyorum önümüzde ki hafta. Eğer o 2 milyon adet alış emri reel ise.

Bilanço yaklaştı. 300 milyon lira üzeri kar beklentisi ile ve halka arz mevzusu nedeniyle hatta fabrikadan gelecek bir üretim haberiyle 15 liranın tekrar test edilmesini , akabinde seviyeye tutunursa eğer, 17 liraya doğru hareket etmesini bekliyorum.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 449/503 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •