Sayfa 298/503 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    15.08 altı kapanmamali bugün
    Neden?? gelirse 240 TL hedefine ulaşamayacak mı yoksa vallahi şaka gibisiniz üç kuruş çıkınca hedef belirtmeler düşünce fiyat belirleyip ahkam kesmeler ulen mg arge yatırımı diye harcadığın paraları bu adamlara yedireceğine adam gibi işini yapsan herkes kazanacak (kusura bakma külyutar bey bu laflarım şahsınıza değil tüm formlarda ki mg şakşakçılarına)
    Son düzenleme : gece baykuşu; 09-05-2022 saat: 14:43. Sebep: Ekleme

2.  Alıntı Originally Posted by gece baykuşu Yazıyı Oku
    Neden?? gelirse 240 TL hedefine ulaşamayacak mı yoksa vallahi şaka gibisiniz üç kuruş çıkınca hedef belirtmeler düşünce fiyat belirleyip ahkam kesmeler ulen mg arge yatırımı diye harcadığın paraları bu adamlara yedireceğine adam gibi işini yapsan herkes kazanacak (kusura bakma külyutar bey bu laflarım şahsınıza değil tüm formlarda ki mg şakşakçılarına)
    ARGE den bı ekmek çıkar düşüncesi hakim bende

Merck CEO'SU konuştu geçenlerde. Herifler milyarlarca USD lik şirket olmuşlar.

Yıllarca ARGE çalıştık, bir cent kazanmadan ve en sonunda hasadı yaptık dedi.

Bizim şirketin llk icadı corana kit oldu. Besiyer sıvı oldu.

Demek ki birşeyler yapmak gayreti var

7 tane ARGE peijemiz devam ediyor 2017 den beri

5 sene olacak ... Herhalde bur tanesi sonuca ukadir bunca zamandan SONRA
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Hisse yüksel16..00 üzeri bir hareket bekliyorum bu hafta
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Arge projelerinden hiç bahsedilmiyor,adam bir zahmet çıkıp konuşmuyor da,hadi kendi konuşmuyor müdürü fln konuşsun o da yok,,
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    ARGE den bı ekmek çıkar düşüncesi hakim bende

Merck CEO'SU konuştu geçenlerde. Herifler milyarlarca USD lik şirket olmuşlar.

Yıllarca ARGE çalıştık, bir cent kazanmadan ve en sonunda hasadı yaptık dedi.

Bizim şirketin llk icadı corana kit oldu. Besiyer sıvı oldu.

Demek ki birşeyler yapmak gayreti var

7 tane ARGE peijemiz devam ediyor 2017 den beri

5 sene olacak ... Herhalde bur tanesi sonuca ukadir bunca zamandan SONRA
    SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yarın güler tarafında bilanço fiyatlama bekliyorum az da olsa rtalbe yansır. 50+ rtlab için bilanco gelirse bu sefer belki 18,50 üzerine atarız. ytd

6. 33.5 milyon kar gelmiş, sağlık tarafında hem ciro hem kar erimiş.
    uzun süredir taşıdığım az miktardaki pozisyonumu yarın zarar ile kapatma kararı aldım.
    üzücü bir yatırım oldu malesef. neyseki miktar fazla değildi

Takke düştü kel göründü maalesef bu şirketin ederi bu kadarmış Pandemi döneminde ivme kazanan şirket kendini geliştiremediği için sıradan küçük ölçekli firma olarak hayatına devam eder ara sıra spekülatif hareketler haricinde karını diğer ortak şirketlerine aktarır ve kaybolur gider yazık büyük ümitlerle girdiğim hisseden hayal kırıklığı ile kol keserek ayrılmak zorunda kalkıcam tüm paydaşlarla bol kazançlar

8. Beklentimi bitirmiş olan bilanço.

Yeni bir arge gelmeden 20 li rakamları bile zor göreceğini düşünüyorum artık.

A1 olmasa kapat git dükanı.

Allah malıyeti yüksek olanlara yardım etsin.

ytd.

Sayfa 298/503 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •