Sayfa 139/139 İlkİlk ... 3989129137138139
Arama sonucu : 1107 madde; 1,105 - 1,107 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. ortaklar bilgisayarım çöktü forum şifrem ve mail şifremi unuttuğumdan dolayı foruma giremedim yeni nik aldım forum yönetimini bilgilendirdim yeni nikim bu...wiper...

2.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Bilanço gelmiş hayırlı olsun.. Net kâr beklentimi karşılamasada ciro ve faaliyet karı çok iyi. Fırsat bulursam paylarını artirabilirim. Tekrar hayırlı olsun, bol kazançlar.
    yeni kurulan ve satın alınan fabrikaların bu bilançoya katkısı az onuda unutmamak lazım...Borç kısmında göründü ama gelir kısmında görünmedi onuda hesaba katmak lazım..

3.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    TL bazlı 2022 yılı kasım ayı fiyatında olan bir hisse için fazla iyimser yorumlar var malesef. Patronu tanımadan, tahtada dönen dolaplara hakim olmadan sadece şirket çok iyi büyüyor düşüncesi 1,5 senemizi zehire çevirdi.Patronun sadece kendine kazanç kapısı olarak yapılan halka arz bu kadar oluyor. Açıkça tahtayı baskı altına alıp iş yatırım-vakıf-ziraat aracı kurumlarını kullanarak günlük kazanç sağlıyorlar. Benden bu kadar.
    Çok yazdım çok söyledim, eski sayfalarda bolca var, gelinen noktada herşey daha açık anlaşılabilir. endeks 5000 iken 75 olan kağıt endeks 10000 oldugunda 65 bile değilse herşeyi yeniden gözden geçirmek lazım.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 139/139 İlkİlk ... 3989129137138139

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •