Sayfa 164/1002 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Bu kadar oynak bir piyasada iş yapanlar bugün döviz bazlı mal alıp, yarın kârını koyup nasıl satabilecek. Rekabet ortamında aynı mali yarın alan daha ucuza verecek haliyle,bu iş insanının mevcut düzene güvenip iş yapmasinin kabahati nedir?
    Bedeli yine her zamanki gibi vatandaş ödüyor/ödeyeceğiz..

2.  Alıntı Originally Posted by Risretro Yazıyı Oku
    Bu kadar oynak bir piyasada iş yapanlar bugün döviz bazlı mal alıp, yarın kârını koyup nasıl satabilecek. Rekabet ortamında aynı mali yarın alan daha ucuza verecek haliyle,bu iş insanının mevcut düzene güvenip iş yapmasinin kabahati nedir?
    Bedeli yine her zamanki gibi vatandaş ödüyor/ödeyeceğiz..
    Olabilir istisna günlerde ticarette karda var zararda. Bence sıkıntı sizde yani anlayışınızda. Sanki her aldıgı malı karla mı satmak zorunda? Bugun almasa yarın daha ucuza alabilecek müşteriyi kim koruyacak? Bugun öglen 1050 tl den gr altınını alıp dügüne gidip takan adam eve döndügünde 750 görünce ne yapsın? 1 saat önce pistte oynuyordu, şimdi çok içmişim galiba hanım bu ne diyor. Yani olur böyle şeyler gerek iş sahibi gerekse müşterisi için. Tek taraflı bakmayalım ticarete.
    LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi

3. Normalde okucuyumdur fazla paylaşmam ama şahsi fikrim borsanın gün içinde %7-8 düzeyinin üstünde artılarla çok sert bir ralliye başlayacağını düşünüyorum. İhracatçıymış, dolar bazlıymış dinlemeden çizerler artık bu saatten sonra. 250 bine clio okutuyosa millet İş bankasına 500 milyon dolar piyasa değeri felan yok. Dövizde sakinlik başlar, borsada çok sert bir ralli de takip eder. Herkese iyi geceler.

4. Millon defa yazdım ..millon birinci kere

https://www.hisse.net/topluluk/showt...17#post5691117

Adam olana laf bi defa anlatılır da

Lafın tamamı kime anlatılır!?

Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Olabilir istisna günlerde ticarette karda var zararda. Bence sıkıntı sizde yani anlayışınızda. Sanki her aldıgı malı karla mı satmak zorunda? Bugun almasa yarın daha ucuza alabilecek müşteriyi kim koruyacak? Bugun öglen 1050 tl den gr altınını alıp dügüne gidip takan adam eve döndügünde 750 görünce ne yapsın? 1 saat önce pistte oynuyordu, şimdi çok içmişim galiba hanım bu ne diyor. Yani olur böyle şeyler gerek iş sahibi gerekse müşterisi için. Tek taraflı bakmayalım ticarete.
    LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi
    Döviz bazında ürün alıp TL bazında satıyorum,ve yılbaşındaki TL fiyatlarimi değiştirmedim,elimde yeterince stok vardi, bugünlerde bazılarını yeni fiyattan alsamda yılbaşına kadar dayanmaya çalışıyorum.
    Herşey kâr demek değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by Risretro Yazıyı Oku
    Döviz bazında ürün alıp TL bazında satıyorum,ve yılbaşındaki TL fiyatlarimi değiştirmedim,elimde yeterince stok vardi, bugünlerde bazılarını yeni fiyattan alsamda yılbaşına kadar dayanmaya çalışıyorum.
    Herşey kâr demek değildir..
    İnanalım mı yılbaşındaki tl fiyatlarınızı degiştirmedinizse direk cennetliksiniz zaten. Boşverin bu dünyayı malı parayı.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    İnanalım mı yılbaşındaki tl fiyatlarınızı degiştirmedinizse direk cennetliksiniz zaten. Boşverin bu dünyayı malı parayı.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siz beni,ben sizi tanımam. İnanmamaniz sorun değil.

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Lafın tamamı kime anlatılır!?
    sabah memedabi yi saldık...
    çekti permatiği.. sonu 18+ oldu..
    işte reis bddk anca kurtardı

Sayfa 164/1002 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz