Sayfa 40/1002 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

06,10,2021 da hareket başlamış , dövizle beraber

2. Kvba ve asıl uzun vadeliler iyi getirir
    Son düzenleme : memorex; 21-12-2021 saat: 16:44. Sebep: Kvba ve as�l uzun vadeliler iyi getirir bug�n

Benim merak ettigim
    Simdi piyasa dolarin 18.5 olusuna gore enflasyon uretti ona gore zam yapildi ya
    Dolar uzun sure sabit kalacaksa hic birseye zam gelmeyecek demektir degil mi?
    He heeeeee heeeeeee

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ben de öyle hissediyorum da, soru şu; döviz neden düşüyor? cazip bi teklif var insanlar döviz satıyor, cazip teklif ne? garantili döviz geliri, iyi ama döviz düşünce cazip teklif ortadan kalktı %14 faize mecbur razı olacaksın demektir, neden razı olacaksın? çünkü enflasyon yükselmiyor, neden yükselmiyor? çünkü döviz düşüyor: ) lisedeki karmakarışık havuzlu çobanlı koyunlu matematik problemleri gibi, bunların kurnaz planında kaçırdığımız hileli bi ayrıntı var ama..aklı eren varsa anlatsın bi yav. madem bu kadar kolaydı koca avrupa amerika bunu neden uygulamıyor?
    Bence doları olan daha düşer korkusuyla satıyor , bu tasarı sadece yeni dolar alma isteğini öldürdü

5. Döviz içerikli fonlara Çarşamba günü yansıyacak kur farkı yüzde (-) 25,4 dolar 13,02 olarak gerçekleşti.

6. Pazartesi rpd den tamamen çıktım bigun yüzde 2 den fazla getirmiş , benim devreler yandı. Bu getiriden faydalandım mi acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Döviz içerikli fonlara Çarşamba günü yansıyacak kur farkı yüzde (-) 25,4 dolar 13,02 olarak gerçekleşti.
    Bu götürü ile beraber sadece heyecanlı bir ay yaşayıp başa dönmüş olduk (yoksa 2 ay mi emin değilim)

8. Dzgyo nün sırrı nedir? Fırtınalar kopsa tavanını bozmuyor...

Sayfa 40/1002 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •