Sayfa 140/1002 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Selam arkadaşlar 22 aralıkta satış emri verdiğim fonlar 29 31 aralik ve 3 ocak ta hesabıma geçecekmiş bu gûn gerçekleşmesi gereken işlem hâla gercekleşmedi ak portföyün fonu,bu işlemlerin saat dilimi varmı? Satış işlemleri sabah gercekleşiyor biliyordum

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

2.  Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar 22 aralıkta satış emri verdiğim fonlar 29 31 aralik ve 3 ocak ta hesabıma geçecekmiş bu gûn gerçekleşmesi gereken işlem hâla gercekleşmedi ak portföyün fonu,bu işlemlerin saat dilimi varmı? Satış işlemleri sabah gercekleşiyor biliyordum

14.00-15.00 arası hesaba geçiyor

3.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Gözden kaçan bir noktayı belirtmek istiyorum, bende eurobond fonları mantıksız diyip çıkmıştım zamanında ama şu son günlerde tekrar mantıklı gelmeye başladı.
    Bankalarda döviz al-sat makası 2 lirayı bile bulmuştu, şimdilerde 40 kuruşa düştü. En fazla 20 kurusa düşer sanki. Fon al satta komisyon yok. Döviz faizi yok denecek kadar az. Eurobond faizi de muhtemelen fon yönetim kesintisine gidiyor. Binde 2 döviz alma vergisi fonda yok. Bu para anaparadan giderken fonda stopaj sadece kârdan gidiyor, yukardaki yazılarda tüm paradan kesiliyor gibi belirtilmiş.
    Aslinda dogru diyorsunuz, bu dediklerinizi gozden kacirmisiz.

Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Linkte,) "List" in önündeki 4 ü 5 yaparsanız düzelecektir.
    Duzeldi sevinen ustad. Tesekkurler. Bol kazanclar , saygilar.

Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku

hepsi +3 valorlu ve 13:30 dan oncemi verdiniz ?

5.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    İşbankasi fonları
    gene eksi sayısı çok artı az var fakat eksiler çok yüksek değil
    iş bankasının yabancı fonlarsa eğer ben de fark ettim, dolardaki artışa rağmen elimdekilerin yarısı eksi getirmiş, nasıl bir hesap sistemleri var bunların anlamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bende de 23/12/2021 fiyatlari ile gorunuyor guncelleme yapmamis olabilir bankamiz..
    yani alim satim yapilmadigi icin bu donemde fiyat guncellemesi ile ugrasmamislar ama guncel fiyatlar tefas ta ve ilgili portfoy firma web sitesinde gecerli olanlardir

sat diyince 04/01/2022 tarihi veriliyor...
    Bugün, birkaç gündür güncellenmeyenlerden bazıları güncellenmiş, bazıları hala güncel değil. Güncellenenler de dolar artmasına rağmen eksi yazmış gibi görünüyor, anlamadım bir şey. Neyse Ocak'ın ilk haftası netleşecek her şey herhalde.

7.  Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku

27-28 aralık yurt dışı tatil olduğundan bu iki günü atla.

22 aralık 13.30 dan evvel satış emri verildiyse 22 aralık gecesi açıklanan fiyat üzerinden işlem gerçekleşiyor.Hesaba geçmesi 27-28 aralık tatil olduğundan bu günler atlanıyor 30 aralıkta oluyor.

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    hepsi +3 valorlu ve 13:30 dan oncemi verdiniz ?
    13.30 sonrası emir verdim

Yol açık Yola çık.

Sayfa 140/1002 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •