Sayfa 476/514 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon
Arama sonucu : 4109 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

bugün baş solist İNFO
    ayın 18 inde 77 maliyetle
    aldığı 72 bin lotu 73 lerden vermek için çırpınıyor
    trade için gelmeyin bu tahtaya
    vur kaç yaptırmaz
    alıcı olmayan tahta senin elindekini ucuza almak için
    istediği fiyata kolayca çeker
    yatırımcı lazım buraya tırnakçı değil
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

2.  Alıntı Originally Posted by deniz güneş Yazıyı Oku
    bugün baş solist İNFO
    ayın 18 inde 77 maliyetle
    aldığı 72 bin lotu 73 lerden vermek için çırpınıyor
    trade için gelmeyin bu tahtaya
    vur kaç yaptırmaz
    alıcı olmayan tahta senin elindekini ucuza almak için
    istediği fiyata kolayca çeker
    yatırımcı lazım buraya tırnakçı değil
    albatros yatırım fonununda hatırı sayılır bir pozisyonu var tahtada albatros infodan işlem yapıyor bugün satan albartos değilse bu günlükçüyüde diğerleri gibi sağlam tokatladı albatros olup olmadığını perşembe takasta görürüz sevgili tahta yapıcımız son günlerde yapıkredi ve tebi kullanıyor işbankası ve deniz diğer kullandığı kurumlar 72,20 den bir milktar daha ekleme yaptık.

3. faiz ortamında kim durur borsada kağıdımız artmıyor artık önde gider düşüşte. 2024 yılı bitti artık ummudum kalmadı ilaç zammını alsınlar soksunlar ceplerine, bu kadar dışarıdan müdahale olan bir sektör olamaz, 2022 aralık 70 tl idi. 15 ay sonunda yine 70 tl yiz. 15 aylık faiz yüzde 40 enflasyon yüzde yüz.patronla beraber hep beraber kaybettik kabullenmek lazım yenilgiyi.

4. Yarınlar yokmuşcasına bir düşüş. 20 şubatta teb yatırımın öneri listesinden bakıp almıştım ve bugünki gibi sert bir düşüş yaşanmıştı. Rastlantı mıdır diye hemen teb yatırıma girdim. Tamda Düşündüğüm gibi dün yine 77 lira fiyattan öneri listesine almış. ne hikmetse teb yatırım her öneri listesine aldığında fiyat düşüyor. Belkide ben pinpirikliyimdir bilemiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by kazanmaliyim Yazıyı Oku
    Yarınlar yokmuşcasına bir düşüş. 20 şubatta teb yatırımın öneri listesinden bakıp almıştım ve bugünki gibi sert bir düşüş yaşanmıştı. Rastlantı mıdır diye hemen teb yatırıma girdim. Tamda Düşündüğüm gibi dün yine 77 lira fiyattan öneri listesine almış. ne hikmetse teb yatırım her öneri listesine aldığında fiyat düşüyor. Belkide ben pinpirikliyimdir bilemiyorum.
    Teb yatırımcısı olmadığımız için bu ayrıntıyı bilmiyorduk. Tebden tek bir kişi topluyor düşüncesindeydim demek ki yatırıcım öneri listesinde yayınlıyorlar.Birileri kağıdı tutmaya çalıyorda kafasına sürekli mal yiyor gibi teb ne zaman alsa düşüyor ancak 1.1milyon lot oldu 11.aydan bugune tebin aldığı

piyasa değeri 445 mio usd a geldik... 2,2 usd ne ya utanmasa 2 usd altına geleceğiz.

TL grafik de 70,90 altı bizi çok üzebilir. 2020 yılından beri takip ettiğim uzun vadeli yükseliş trendinin alt çizgisine gelir mi ? Gelirse heralde 1,2 usd larda oluruz

Sevgilerimle
    Attached Images Attached Images

Geçen yıl yine bu dönem karamsar bir hava vardı forumu okuyun.. biz düşmesine sevindik mart nisan ayında 40 ın altından topladık 100 ü gördü..şimdi de toplamaya başladım dert ilaçtan yine aynı karamsar hava..5 dolardan yapıştırırız..y.t.d
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8. demek ederi 72 tl arkadaşlar zorlamaya gerek yok, likit bir hisse değilki aldığınla çıkamazsında, artık patronla ortak olduk evladiyelik.

Sayfa 476/514 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •