Sayfa 488/515 İlkİlk ... 388438478486487488489490498 ... SonSon
Arama sonucu : 4119 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Şu endekse %2 3 tepki yapması gerekirken hala uyuz gibi duruyor cidden şaka gibi şişe ereğli bile bundan iyi performans göstermiş bu yıl biri %1 biri %2 + bizimki %9 eksi bunun gibi başka yok sanırım böyle diğerleri en az %20 yapmış çıldırmalık bir hisse

2. 10 sene sonra güzel yerlerde olabilir, biraz daha sabredelim ))))

3. Devadaki hayallerimi tumosancılar yaşıyor 2023 mayıstan aralığa kadar tmsn deva aynı fiyat aynı grafik aralıktan sonra başlıyor ayrışma tmsn 166 deva 68

Dert ilaçtan biraz daha ekledik..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

düşündüğümüz gibi garanti satışları yatırım fonundan
    buralardan aklı başında bir yatırımcının
    satması mümkün değil gibi görünüyor

fon peşkeş çekmek için satabilir
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

6. Zannediyorum Devadaki ana problem devletin tek alıcı olması.Devletin durumu da ortada.
    Tek alıcılı bir malı veya hizmeti üretiyorsan çok büyük risk alıyorsun demektir. Bir de yönetime güven eksik.
    Bence, Bu iki durumu ciddi iskontslıyor borsa.

Hiç unutmuyorum, 2000 li yıllarda Usaş diye bir hisse vardı. Thy ikram hizmetini yapıyordu. Çok değerli bir firmaydı. Bende de epey vardı. Finansalları süperdi. Ciddi temettü veriyordu.
    Sonra birgün, Thy şirketle anlaşmayı iptal edip şu an borsada işlem gören Doco firması ile anlaştı ve Usaş battı.

7. Elektrik üretenler için de benzer durum yok mu?

Sonuçta kamu ihtiyacı olan bir üretim?

8. Ben doğru oldupunu savunmuyorum.
    Devada ne oluyor.
    Devlet diyor ki Euro kuru 15 Tl. Ben bu fiyattan alırım.
    Birşey yspabiliyor musun?

Sayfa 488/515 İlkİlk ... 388438478486487488489490498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •