Sayfa 502/507 İlkİlk ... 2402452492500501502503504 ... SonSon
Arama sonucu : 4050 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

KAFASINAGÖREYAZAN

evet forum güncel takip sayıları da şirket tarihi ortalamalarına gelmiş durumda küçük yatırımcı popilasyonu baya azalmış olmalı yatırım fonu ve emeklilik fonunu da dut sallar gibi sallayıp topladı sonlara gelmiş olmalıyız.

2.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    bugün kesin gelir artık bilanço, 2 bilanço arasında 5 ay 15 gün oldu.
    Kesin diye bir şey yok. Hep son tarihten önceki cuma açıkladı. 9 Mayıs son tarih ise, 3 Mayıs cuma açıklar bence. Kendi açısından tutarlı da sayılır😊

Bu arada şirketlerin yarısı daha açıklamadı. Bu nedenle bir baskı da hissetmiyordur şirket.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

KAFASINAGÖREYAZAN

evet forum güncel takip sayıları da şirket tarihi ortalamalarına gelmiş durumda küçük yatırımcı popilasyonu baya azalmış olmalı yatırım fonu ve emeklilik fonunu da dut sallar gibi sallayıp topladı sonlara gelmiş olmalıyız.
    Bu şekilde kendimizi avutuyor olmayalım? Bence şu an ilgi sıfıra yakın, mevcut performans ile ilgi görmesi de beklenmez zaten. 100 TL üzerine atmalı ki forum hareketlensin.

Bu arada kendim dahil, pes edip deva paylarını satan da görmedim pek. Bu güne kadar satmayan şimdi neden satsın. Ama fon konusunda haklısın, hvz bile bıkıp sattı. Ama bir hisse toplama çabası olduğunu düşünmüyorum, en azından şu an İçin.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Sizi bilmem benim için bu enflasyon muhasebesinden önce değerli olan mali sonuçlar ne ise şu anda değer atfedeceğim mali sonuçlar onlar olacak şirket yurt içinde pazar payını artırmış mı ? ülke büyümesinin üzerinde büyümüş mü ? ihracat artmaya devam etmiş mi ? favök artırmaya devam etmiş mi ? borçları azaltmış mı ?
    Bu enflasyon muhasebesinden önce benim için değerli olan mali sonuçlar bunlardı benim için değerli olan mali sonuçlar yine bunlar olacak kaldı ki piyasada daha önce açıklanan bilançoları fiyatlarken ( spekülatif şirketler haric ) daha çok bu rakamları fiyatladı.
    Ben hiç bir zaman net kara bakmadım. Hele temettü hissesi değilse net karın hemen hiç önemi yok benim için. Enf. muhasebesi öncesi de böyleydi, sonrasında hepten böyle oldu.

Satış büyümesine ve favök marjına bakarım. Bir de deva özelinde ihracat çok önemlidir benim için, gerisi hikaye.

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kesin diye bir şey yok. Hep son tarihten önceki cuma açıkladı. 9 Mayıs son tarih ise, 3 Mayıs cuma açıklar bence. Kendi açısından tutarlı da sayılır��

Bu arada şirketlerin yarısı daha açıklamadı. Bu nedenle bir baskı da hissetmiyordur şirket.
    aradım şimdi bilanço nisanda yetişmiyor 30 nisanda kurumları verecekler 30 nisanda artık kurumlardan bakarız

Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    aradım şimdi bilanço nisanda yetişmiyor 30 nisanda kurumları verecekler 30 nisanda artık kurumlardan bakarız
    Muhtemelen 6 ya da 10 Mayısa uzayacak kurumlarda.
    Çarşamba ülke genelinde Mali Müşavirlerin basın açıklaması olacak.
    İşler yetişmiyor.

7. 2023 yılı bilançosu 2024 senesi içinde yayınlansa yeter, artık 2023 bilançosu 2025 yılına kalmasında )))

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Muhtemelen 6 ya da 10 Mayısa uzayacak kurumlarda.
    Çarşamba ülke genelinde Mali Müşavirlerin basın açıklaması olacak.
    İşler yetişmiyor.

8. taban olmaz inş.

Sayfa 502/507 İlkİlk ... 2402452492500501502503504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •