Sayfa 123/167 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 977 - 984 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Tesekkurler merit iyi kazandirdiniz su pandemi bitsin gelcem kibrisa bi 5000 usd yakarim merit otelde helali hos olsun ytd

2. Spek, stop

ödenmiş sermaye ; 2.550.000. stop

Dolaşımda; 600 bin küsür. stop

Kayıtlı tavan; 200.000.000. stop

Özsermaye; 46.604.484 (2020/12 hariç) stop

Aşılar vuruluyor. stop

Sezona az kaldı. stop

Yukarıdaki değerlerin muadilleri ortada.

İyisi varsa bırakalım. stop.

Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan Olma. stop

Bıktırma usandırma gül döktüm yollarına. stop.

Saygılar. stop.

ytd

Şirketimiz Yönetim Kurulu 27.05.2019 (bugün) tarihinde yapmış olduğu toplantısında,
    Şirket, mülga 2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine göre kayıtlı sermaye sistemini kabul etmiş ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 04.01.1985 tarih ve 1 sayılı izni ile kayıtlı
    sermaye sistemine geçmiştir.
    Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 32.000.000 TL (Otuzikimilyon TL) dir.
    Çıkarılmış sermayemiz 10 Kr. Nominal değerinde 320.000.000 TL (Üçyüzyirmimilyon TL) karşılığı 3.200.000.000 (Üçmilyarikiyüzmilyon) paya ayrılmıştır.
    Sermaye Piyasası Kurulu II-18.1 "Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği" 5. maddesi gereğince,
    32.000.000 TL olan Kayıtlı Sermaye Tavan tutarımızın, özkaynaklarımızdaki artışların da etkisiyle, 200.000.000 TL olarak yeniden belirlenmesine,
    Tavan izin süremizin 2019-2023 yılları arasında 5 yıl süreyle geçerli olmak üzere Kurul'dan izin alınmasına,
    Şirket Esas Sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 6'ncı maddesinin ekli tadil tasarısı uyarınca tadil edilmesi hususunda Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Gümrük ve Ticaret
    Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınmasına,
    Tüm onayların alınması ve yasal prosedürün ikmalinin ardından Esas Sözleşme değişikliğinin görüşülerek karara bağlanması için yapılacak ilk Olağan Genel Kurul'un onayına
    sunulmasına,
    oybirliği ile karar vermiştir.

2019 yılında alınan karar bu şekilde,,2023 yılı son tarih.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Sn. Olimpik Forum,

2023 yılı süresi dolduğunda yapmayabilir. sürenin sonunda kurul tarafından izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olması durumunda, yönetim kurulu sermaye artırım kararı alabilmek için Kurul'dan yeni bir tavan izni almak ve bunu genel kurul onayına sunarak yeni bir (en fazla 5 yıllık) süre için yetki alması gerekecektir.

Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Sn. Olimpik Forum,

2023 yılı süresi dolduğunda yapmayabilir. sürenin sonunda kurul tarafından izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olması durumunda, yönetim kurulu sermaye artırım kararı alabilmek için Kurul'dan yeni bir tavan izni almak ve bunu genel kurul onayına sunarak yeni bir (en fazla 5 yıllık) süre için yetki alması gerekecektir.
    Yatırımcıyı yanıltmak için,,ya da "dostlar alışverişte görsün " diye alınmış bir karar olduğunu zannetmiyorum,pandemi dolayısı ile ertelendiğini tahmin ediyorum.,,,,hayırlısı bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. K.K.T.C. Bakanlar Kurulu'nun 03.02.2021 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararları uyarınca mevcut sokağa çıkma yasağı tüm ilçe ve ilçelere bağlı yerleşim yerlerini kapsayacak şekilde 10 Şubat 2021 saat 23.59'a kadar uzatılmıştır.

Bu kararlar sonucunda K.K.T.C.'de bulunan işletmekte olduğumuz tüm oteller söz konusu tarihe kadar kapalı olacaktır.

Saygıdeğer Yatırımcılarımızın bilgisine sunulur.

7.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    K.K.T.C. Bakanlar Kurulu'nun 03.02.2021 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararları uyarınca mevcut sokağa çıkma yasağı tüm ilçe ve ilçelere bağlı yerleşim yerlerini kapsayacak şekilde 10 Şubat 2021 saat 23.59'a kadar uzatılmıştır.

Bu kararlar sonucunda K.K.T.C.'de bulunan işletmekte olduğumuz tüm oteller söz konusu tarihe kadar kapalı olacaktır.

Saygıdeğer Yatırımcılarımızın bilgisine sunulur.
    Spekciğim, Haberi kötüye kullanma.

14 şubat sevgililer günü. öptüm.

8. Merit, Kendi twitter hesaplarında Otelleri Kıbrıs Sağlık Bakanlığının talebi doğrultusunda "Karantina Oteli" olarak tahsis edildiğini açıklamış. Bunu herhangi bir ücret karşılığında mı yapıyor acaba?

link burada;

https://twitter.com/meritkurumsal/st...694756864?s=20

https://twitter.com/meritkurumsal/st...637514753?s=20

Sayfa 123/167 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •