Sayfa 476/482 İlkİlk ... 376426466474475476477478 ... SonSon
Arama sonucu : 3849 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    doktor ne diyor ?
    bu soruyu okurken, ilk aklıma aşağıdaki link geldi..
    https://www.youtube.com/watch?v=BA4EvVYdpNU

grafikteki karmaşık renkler senedin düşüş yada yükselişi ile ilgili en iyi olasılığı sunar.. eğer uzun vade işlem yapıyorsanız bu olasılıkların hiç birine ihtiyaç duymazsınız. ama ben kısada işlem yaptığım için bu olasılıkları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum... gönderdiğiniz grafik günlük, ama sorduğunuz soru haftalık..yani bundan sonra ne olacak.. ben yukarı olasılığını daha yüksek görüyorum.. yine de siz karar verin..

aşağıdaki haftalık,sağ ve sol grafik içinde , roza+turkuaz ve KAHVE indikatörler bir birinin aynı.. bu üçlünün çalışma şekli roza +turkuaz kahve tarafından aşağıda yukarıya doğru kesilmesi ile güvenilir yükseliş başlar.. yeşil+beyaz kahve üçlüsüde benzer bir görevi gerçekleştirir.. sol grafikteki beyaz ve mürdüm renkleri otoban gişesi gibi düşünün..eğer bu üç indikatör beyaz ve mürdüm renk üzerine çıkarsa, yapılacak tek şey iyi bir koltuk bulup arkaya yaslanmaktır.. ancak sağdaki (daha kısa periyotta) yeşil beyaz kahve üçlemesinde olduğu gibi otobana çıkış engellenebilir.. sanırım bu anlatım senedin yönü hakkında bir bilgi vermiştir.. yine de borsada 1 şey dışında kesin olan bir şey yoktur.. oda '' para ne derse o olur ''..
    iyi çalışmalar..

aşağıda derslere konu olacak kadar güzel bir yükselişin grafiği var...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Sayın esozcan..
    Turuncu, mavi,mor , sarı olarak söyler misiniz? ;)
    Sabah sabah şu sahne geldi aklıma

https://youtube.com/shorts/icNDNJTE9...V_XKVse0du7KYW

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Sayın esozcan..
    Turuncu, mavi,mor , sarı olarak söyler misiniz? ;)
    Sabah sabah şu sahne geldi aklıma

https://youtube.com/shorts/icNDNJTE9...V_XKVse0du7KYW

sn Miami dikkatli okusaydınız, mesajım da tüm detaylar var....

''eğer uzun vade işlem yapıyorsanız bu olasılıkların hiç birine ihtiyaç duymazsınız.''
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku

sn Miami dikkatli okusaydınız, mesajım da tüm detaylar var....

''eğer uzun vade işlem yapıyorsanız bu olasılıkların hiç birine ihtiyaç duymazsınız.''
    Roza,Turkuaz ve Kahve; Mürdüm üstüne çıkarsa demişsiniz ..

Bu detayları paylaştığınız için teşekkürler
    ;)

Gerçi anlamak için hem teknik analist hem modacı olmak gerekiyor.

Ama anladığım kadarıyla mürdüm çok önemli..Yine en iyisi ben uzun vade devam edeyim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu soruyu okurken, ilk aklıma aşağıdaki link geldi..
    https://www.youtube.com/watch?v=BA4EvVYdpNU

grafikteki karmaşık renkler senedin düşüş yada yükselişi ile ilgili en iyi olasılığı sunar.. eğer uzun vade işlem yapıyorsanız bu olasılıkların hiç birine ihtiyaç duymazsınız. ama ben kısada işlem yaptığım için bu olasılıkları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum... gönderdiğiniz grafik günlük, ama sorduğunuz soru haftalık..yani bundan sonra ne olacak.. ben yukarı olasılığını daha yüksek görüyorum.. yine de siz karar verin..

aşağıdaki haftalık,sağ ve sol grafik içinde , roza+turkuaz ve KAHVE indikatörler bir birinin aynı.. bu üçlünün çalışma şekli roza +turkuaz kahve tarafından aşağıda yukarıya doğru kesilmesi ile güvenilir yükseliş başlar.. yeşil+beyaz kahve üçlüsüde benzer bir görevi gerçekleştirir.. sol grafikteki beyaz ve mürdüm renkleri otoban gişesi gibi düşünün..eğer bu üç indikatör beyaz ve mürdüm renk üzerine çıkarsa, yapılacak tek şey iyi bir koltuk bulup arkaya yaslanmaktır.. ancak sağdaki (daha kısa periyotta) yeşil beyaz kahve üçlemesinde olduğu gibi otobana çıkış engellenebilir.. sanırım bu anlatım senedin yönü hakkında bir bilgi vermiştir.. yine de borsada 1 şey dışında kesin olan bir şey yoktur.. oda '' para ne derse o olur ''..
    iyi çalışmalar..

aşağıda derslere konu olacak kadar güzel bir yükselişin grafiği var...

anladım benim cebimdeki paraya göre hareket edecek
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

anladım benim cebimdeki paraya göre hareket edecek
    umarım, cebinizdeki paraya göre hareket eder ve çok kazançlı olursunuz...

zaten grafik yatan paraya göre değil, hareket paraya göre olasılık sunuyor..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    umarım, cebinizdeki paraya göre hareket eder ve çok kazançlı olursunuz...

zaten grafik yatan paraya göre değil, hareket paraya göre olasılık sunuyor..
    abi şu osilatörler ence çok büyük emitalarki ondada gerçek hacmi görmüyorsun faso fisodan ibaret yanlış anlama
    tabii ki tanımadığın enstürmanda iş görür görmez demiyorum ama iyide terse yatırır

ne oıldu perşembe sattı her şey ne oldu cuma tavanda kilitli idi
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

abi şu osilatörler ence çok büyük emitalarki ondada gerçek hacmi görmüyorsun faso fisodan ibaret yanlış anlama
    tabii ki tanımadığın enstürmanda iş görür görmez demiyorum ama iyide terse yatırır

ne oıldu perşembe sattı her şey ne oldu cuma tavanda kilitli idi

abi, ilk önce şunu söylemeliyim.... borsaya 1994-95 yılında girsem de gerçek anlamda borsada alım satım yapmaya 1996 yılında rahmetli Haluk Yaşar ile başladım... kısaca burada yeni değilim..

ben her petiyortta hareket ederim..

Bu indikatörler karmaşık gelebilir ancak daha anlaşılır grafik için aşağıdakiler incelenebilir..

benim amacım borsada para kazanmak değil.. bunun için bir senet alırım üzerine yatarım..

amacım, dilediğim senette dilediğim kadar ve dilediğim ZAMAN para kazanmak..

bu nedenle bu konuyu daha fazla uzatmayalım ve herkes kendi yoğurdunu kalışlasın...

Sayfa 476/482 İlkİlk ... 376426466474475476477478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •