Sayfa 131/520 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 4153 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Artik zamani geldi pespese haberler gelmeli

SM-A528B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Anlattığım gibi durum daha ne öğrenmek istiyorsunuz, halka açık ise neden adı geçenler dışında salona kimse alınmıyor, kvkk yı hiç duydunuzmu kurumsal bir telefonu arayınca veya web sitesine girince bülbül gibi konuşarak yada gözünüzün içine sokarcasına ekrana çıkan anlatılan onay alınan, kvkk nın ne anlama geldiğini öğrenin sonra çok bilmiş gibi yazılar yazın. Mahkemenin sonucu değil belgelerin içeriği gizli bunu anlayın öyle yazın. Sözüm sırf sana değil.
    Açıkca söylüyorum. ATIYORSUNUZ. Arkadaşımdan rica ettim ve gitti davayı takip etti. Ve dava salonuda yatırımcı olan 2 kişi de davaya izlemeye gelmişti. ve onlar ile sohbet etti. Nerden çıkardınız belli kişiler dışında dava salonuna alınmadığını. Ayrıca arkadaşım şirket hissadarı bile değildir. Ve KVKK ile bu mahkemenin yada duruşmanın bir alakası yok. Bilmiyen ve sallayan sizsiniz. Şirket alehine açılan bir davada kişisel verileri koruma da ne demek?
    “kişisel veri”, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir. Yani saklanan veya işlenen veride kişinin net olarak belirtilmiş olması şartı vardır." Şirket "gerçek kişi" değilidir. Ne diyeyimki . Gerçekten maniplasyonmu yapmaya çalışıyorsunuz yoksa iddianızda ısrarcı olmak gibi bir durumu var bilemedim.

3.  Alıntı Originally Posted by NURO Yazıyı Oku
    Açıkca söylüyorum. ATIYORSUNUZ. Arkadaşımdan rica ettim ve gitti davayı takip etti. Ve dava salonuda yatırımcı olan 2 kişi de davaya izlemeye gelmişti. ve onlar ile sohbet etti. Nerden çıkardınız belli kişiler dışında dava salonuna alınmadığını. Ayrıca arkadaşım şirket hissadarı bile değildir. Ve KVKK ile bu mahkemenin yada duruşmanın bir alakası yok. Bilmiyen ve sallayan sizsiniz. Şirket alehine açılan bir davada kişisel verileri koruma da ne demek?
    “kişisel veriâ€, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir. Yani saklanan veya işlenen veride kişinin net olarak belirtilmiş olması şartı vardır." Şirket "gerçek kişi" değilidir. Ne diyeyimki . Gerçekten maniplasyonmu yapmaya çalışıyorsunuz yoksa iddianızda ısrarcı olmak gibi bir durumu var bilemedim.
    Kısaca Andersenden masallar

Arkadaşın rengi belli

Patron tayfasından

Bilmem ne kadardır bu forumu takip ediyorum

Kendimce doğru olan her şeyi yazıyor ve paylaşım yapıyorum

Daha doğrusu buradaki herkesin ben dahil rengi belli

Ülkedeki mahkemelerin nasıl işlediğini

Kurumların nasıl yönetildiğini sadece kendisi biliyor olduğunu zannediyor

Akıl vermeye çalışıyor kendince

Yalnız arkadaşa ben yan tarafta kum havuzu var oraya takılmasını söyleyeyim

Yaş grubu buraya takılmasına müsait değil

Saygılar

4. Son Kap haberlerine bakıyorum da

İcra ile ilgili haberleri anında paylaşmış Patron bozuntusu

Ama nedense

Bilançoyu her zaman ki gibi en son gün yayımlamış ve şirketin içine etmiş

Bilmem ne zaman almış olduğu teşvik ile ilgili hiç bir KAP haberi yok

Bilmem ne zaman almış olduğu teşvik ile ilgili hiç bir sipariş haberi yok

Bilmem ne zaman Vodafone ile yaptığı anlaşma ile ilgili hiç bir KAP haberi yok

Bilmem ne zaman Vodafone ile yaptığı anlaşma ile ilgili hiç bir sipariş haberi yok

Fuarlarda almış olduğu siparişler ve Ciroyu çok güzel etkileyecek diye

Patron Tayfalarından atılan yalanlardan sonra yaptığı siparişlerle ile ilgili hiç bir KAP haberi yok

Önceden yalandan da olsa iki ayda bir yayımladığı Basmane ile ilgili hiç bir KAP haberi yok

Değerlemeleri zaten hiç etti

Gelmiş vatandaş mahkeme ile ilgili bize çok değerli bilgiler veriyormuş sonradan da pişman olmuş muş

Hadi oradan sizi gidi Patron Tayfaları

Hisseleri toplamaya devam ediyoruz NOKTA

Saygılar

5. bunlar degerleme de 136m degerleme farkı cıktı demıs, hadı nere degerlendıgı net bellı degıl ama ege yıldız ve eplas demıs

egeyıldızın %91 ı eplas ın ıse bu eplas a artı yazmaz mı ?

136m deger artısı bılancoya hangı kalemde yansımıs bılen varmıdır ben göremedim ?
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

6. Kendini çok bilmiş, boş konuşan, lafları çarpıtıp başka yöne çeken arkadaşlara kapak niyetine ekteki fotografı yolluyorum. Burada icraat yapan yatırımcı arkadaşlara itibar ediniz ! ! ! 20220401_204505.jpg

7. Okunmadığından tekrar yolluyorum farklı formatta20220401_204505.jpg

8. ben de patroncuyum ) saldirin

Sayfa 131/520 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •