Sayfa 168/520 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 4155 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tahsisliden geleni değil, daha önceki hisseleri borsada satılabilir hisseye dönüştürüyor.
    Suç yok yani.

Suç yok amma
    Ahlaksızlık var

2. Bence bilanço iyi gelecek
    Kemal Abinin huyudur
    Iyi haberleri nasıl kötü
    Hale getiririm
    Bu konu da bayağı bir yeteneği vardır

3.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Bence bilanço iyi gelecek
    Kemal Abinin huyudur
    Iyi haberleri nasıl kötü
    Hale getiririm
    Bu konu da bayağı bir yeteneği vardır
    Borsadan satacağı hisseleri yüksek fiyattan satabilmesi için mantiken iyi haberler gelmeli.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Borsadan satacağı hisseleri yüksek fiyattan satabilmesi için mantiken iyi haberler gelmeli.
    gerçekten bunun bir satış olduğuna inanıyor musunuz? Bir yandan basmane haberleri pompalanıyor, bir yandan hisse mi satıyor Kemal? Borsa borsa olalı böyle ........ görmedi. Göremez de. Beraber iş tuttuğu Göllü bile yanında Peygamber kalır bu .....in.

2 yıldır yatırımcılara kan kusturuyor. Koca şirket, üstünde durduğu arsanın yarı fiyatına değerleniyor piyasada. Bastıkça da basıyor. Ama sağlığı ile ilgili güzle haberler var Kemal'in. Tez zamanda inşallah.

5. Zalim kz
    Yatırımcıyı soya soya doymadınya, gözünü toprak doyursun
    Allahtan korkmaz, kuldan korkmaz kz kefenin cebi yok bunu yaz beynine
    Nasıl bilirdiniz dediklerinde ne duymak istiyorsun belli oldu

6. Patronlar bu enflasyon ortamında hisse toplar, bizim ekonomist kemal hisse satar.

Holdingin hisse satması, şirketin ileride temettü vermeyeceğine işarettir. Kemal amcam son bilançoda eksi favök le kâr transferini çok güzel becerdiğini ispat etti diye düşünüyorum.

Daha önce de yazdım, patronda iyi niyet namına hiçbir belirti yok, bilançolardan da birşey beklemiyorum artık.

Hisse için tek olumlu beklentim; holdingin satacağı hisseleri ky ye yedirmek için kısa vade olumlu haber serileri izletebilirler. O sırada ne yaptınız yaptınız yoksa Kemal'in hamalı olursunuz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ya Mzhld’nin satacağı lotları, KZ borsadan uygun fiyata kendi şahsına ve yakınları adına alıp, sonra yukarı sürerek kazanç elde etmeyi planlıyorsa.
    Her ihtimal potada.

8.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    "BASMANE ÇUKURU HANÇERİNİ SÖKECEĞİZ"Tunç Soyer, kentin en merkezi yerindeki "Basmane Çukuru" olarak bilinen, 22 yıldır atıl durumdaki 20 bin 855 metrekarelik araziyle ilgili de şunları söyledi:"Sökeceğiz o hançeri. Bu süreç, üç yıldır çok yakından takip ettiğim bir süreç. Defalarca TMSF'ye gittik, başkanlarıyla buluştuk. Arkadaşlarım çok uzun zamandır titiz bir çalışma yürütüyor. Çok az kaldı, biraz daha sabır istiyorum. Şu an ne söylesem sürece zarar verir. Bu süreci bu şekilde yürütmemiz kamu menfaatidir. Gerçekten çok az kaldı. İnşallah hayırlı bir sonuçla İzmirliyi buluşturacağız."

http://www.sondakika.com/haber/haber...eler-14914001/
    Ne zaman çıkıp bir şeyler paylaşsan peşinden satış haberi geliyor bu adam ne ayaks

Sayfa 168/520 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •