Sayfa 305/520 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4153 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Egeplast'ın Vergi Dairesine Sunulan 2021 Yılı 12 Aylık Zararı 25.934.299 TL

Geçen yıl 12 aylık vergi dairesi bilançoyu 25 Şubat 2022 de yollamıştı.Cuma kapanış ve bugün açılıştan önce gelmediğine göre , Bu akşam kapanıştan sonra gönderecek yine namıssız!

Ne dersiniz ,sürpriz bilanço sinyalleri bu bilançoda görünebilir mi?
    Bu sene artık Şubat ayında vergi dairesine gelir tablosu gönderilmiyor.Vergi dairesini 30 Nisana kadar gönderecek.Konsalide bilançoyuda bugun yarın veya Mart ın 11 ine kadar açıklayabilir.

Bilanço öncesi birileri bir şeyler alıyor eyvallah ama satan kim? Asıl mesele bu.
    Hangi gerizekalı satıyor ve hangi zeka ile satıyor bunu da ayrıca merak ediyorum.
    Gerçi türk borsalarında her şey bitse de "geri zekalı" bitmez.

3.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Bu sene artık Şubat ayında vergi dairesine gelir tablosu gönderilmiyor.Vergi dairesini 30 Nisana kadar gönderecek.Konsalide bilançoyuda bugun yarın veya Mart ın 11 ine kadar açıklayabilir.

Sayın oğuzpam! Bütün Türkiye geneli mi,yoksa deprem bölgesinde ki illerde mi?

4.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın oğuzpam! Bütün Türkiye geneli mi,yoksa deprem bölgesinde ki illerde mi?
    Sn.Komodor Bütün Türkiye Geneli.

5.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Sn.Komodor Bütün Türkiye Geneli.
    Haber kaynağının linkini paylaşabilirmisin?

6. (3 aylık dönemi izleyen 2 nci ayın 17 nci günü akşamı)

(3 aylık dönemi izleyen 2 nci ayın 17 nci günü akşamı)

1.Dönem 17 Mayıs

1.Dönem 17 Mayıs

2.Dönem 17 Ağustos

2.Dönem 17 Ağustos

3.Dönem 17 Kasım

3.Dönem 17 Kasım

4.Dönem (26.10.2021 tarihli ve 31639 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 7338 sayılı Kanunla 4. geçici vergilendirme dönemi, 2022 yılı vergilendirme dönemine ilişkin verilecek beyannamelerden itibaren uygulanmak üzere kaldırıldı.)

Yani 17 Şubat 2023 tarihine kadar Vergi dairesine verilmesi gereken Ekim - Kasım -Aralık 2022 dönemine ait geçici vergi ve ekleri kaldırıldı.

7.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi birileri bir şeyler alıyor eyvallah ama satan kim? Asıl mesele bu.
    Hangi gerizekalı satıyor ve hangi zeka ile satıyor bunu da ayrıca merak ediyorum.
    Gerçi türk borsalarında her şey bitse de "geri zekalı" bitmez.
    Merhaba,

Değerli kardeşim, bu kağıtta toplamda 100 lot hacimleri gördük. Halka açık kısım 4 M lot olsa da, 20k lar yüksek hacimlerdi.

Şimdiki hacimler kıyasla, çok fazla. Kim satıyor, demişsin;

Çok az kişi satıyor. Aslına bakarsan, alıcı da yok. Hisseden insanlar tiksindi, sahibinden tiksindiği gibi.

Dünkü hacimde tahtacı Jack 50 bin aldıysa, bereket versin, desin.

Eskiler satmazlar, ancak hisseyi bir kaç gün yada bir kaç hafta içinde alanlardan mal alır. Onlar da, yine düşecek endişesi, veya trade etmek için satarlar.

Kademeler hep kendilerinin, arada bu tür insanların mallarını alıyorlar. Senelerdir yedikleri halt işte.

Ben de geçen 100 K alacağımı beyan etmiştim. Fiyat çıkıyor diye endişem yok. Acele etmemeyi öğreniyoruz. Hissenin gideceği yer hakkında bir fikir olunca, ha 40 dan almışsın, ha 60 dan.

En son malı geçenlerde 48 den almıştım. Bunlar alçak, bakarsın sürmeden önce bir güzellik yaparlar.

Ruhsuz insanlar, inanın ki, tavan yaptığında tebessüm bile edemiyorum.

Biribirlerinin karınlarını deştikleri gün tebessüm edebileceğim.

Saygı ve selamlarımla,

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Değerli kardeşim, bu kağıtta toplamda 100 lot hacimleri gördük. Halka açık kısım 4 M lot olsa da, 20k lar yüksek hacimlerdi.

Şimdiki hacimler kıyasla, çok fazla. Kim satıyor, demişsin;

Çok az kişi satıyor. Aslına bakarsan, alıcı da yok. Hisseden insanlar tiksindi, sahibinden tiksindiği gibi.

Dünkü hacimde tahtacı Jack 50 bin aldıysa, bereket versin, desin.

Eskiler satmazlar, ancak hisseyi bir kaç gün yada bir kaç hafta içinde alanlardan mal alır. Onlar da, yine düşecek endişesi, veya trade etmek için satarlar.

Kademeler hep kendilerinin, arada bu tür insanların mallarını alıyorlar. Senelerdir yedikleri halt işte.

Ben de geçen 100 K alacağımı beyan etmiştim. Fiyat çıkıyor diye endişem yok. Acele etmemeyi öğreniyoruz. Hissenin gideceği yer hakkında bir fikir olunca, ha 40 dan almışsın, ha 60 dan.

En son malı geçenlerde 48 den almıştım. Bunlar alçak, bakarsın sürmeden önce bir güzellik yaparlar.

Ruhsuz insanlar, inanın ki, tavan yaptığında tebessüm bile edemiyorum.

Biribirlerinin karınlarını deştikleri gün tebessüm edebileceğim.

Saygı ve selamlarımla,
    Ercan abi adamlar yıllardır az az toplama politikalarından bir türlü vazgeçmediler. Ne kara kışlar gördük sözünü bu kağıtta dibine kadar yaşayanlardan birisiyim. Enflasyon öncesi 50 lere sürüp bugün 50 (150) rakamına denk geliyor ; sonra vurdular aşağıya sonra beklettiler milleti sene üstüne sene. Konut fiyatları ile kıyaslandığında parası ile 1 ev alabilen adam bugün çeyrek ev alamaz hale kadar eridi. Bu kan emicilerde vampirlikten vazgeçmediler bir türlü. Peki, alacakları mal kalmadığında ne yapacaklar onu o zaman göreceğiz.
    Kendiniz alır kendiniz satar takılırsınız. Diyorum ya jack ve diğer takım boşuna kasıyor, eskilerden mal alamazsın, blöf falan değil.
    10 sene olmuş buradayız.
    10 senede dünya değişti biz buradayız.
    Yani sayın Jack ve tahta sahipleri boşuna bu uğraşınız.
    Akıl akıldan üstündür. Her balık tutulur sanıyorlar ama tutulmaz adamım tutulmaz.
    Sen elinde olta ile ömrünü tüketirsinde balık seni ve oltanı uzaktan izler. O yüzden işinize bakın.
    Allahın laneti üzerinize olsun, toprağınız bol ateşiniz narlı olsun.

Sayfa 305/520 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •