Sayfa 31/518 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 241 - 248 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Bu arada bütün eski cefakar yatırımcı arkadaşlara selam ve saygılar. Yeni olanlarda hoşgeldiniz .Uzun bir zamandır yazmıyordum, bu gün yazma gereği duydum

2. hala 52 kişi takipte aylar oldu bırakalı ama dıyorum kemalın bedelsız ayağıdan beri zararda bir grup var çıkamıyorda artık çok düştüğü için ke mal adamı maalesef bitirir

Ben bugün tahtada olanlara bakınca sanki bu artık son tango gibi hareketler oldu
    Kötü haber zaten hisse fiyatına önceden yansımış. Bunu bugün anladık
    Bu haber ile bile eksiye düşmüyor hatta taban olmamışsa demek ki kötü beklenti zaten satılmış
    İşte bundan sonraki hareketler tamamen değerlemelere dönük olacaktır
    Hadi hayırlısı.
    Bugün bana yine mal aldırdılar :-)

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben bugün tahtada olanlara bakınca sanki bu artık son tango gibi hareketler oldu
    Kötü haber zaten hisse fiyatına önceden yansımış. Bunu bugün anladık
    Bu haber ile bile eksiye düşmüyor hatta taban olmamışsa demek ki kötü beklenti zaten satılmış
    İşte bundan sonraki hareketler tamamen değerlemelere dönük olacaktır
    Hadi hayırlısı.
    Bugün bana yine mal aldırdılar :-)
    Yarın belli olur Vehbi'nin kerrakesi...
    Kuşlu sitede bol takipçili 3-4 hostad paylaşım yapmıştı dün gece bugün de telegrama baya ky katıldı...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5. pazartesi yeni endex değişimini ilk kez fiyatlayacak.
    yasak cuma günü bitiyor

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında EPLAS.E payları 24/12/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 21/01/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecektir. Emir paketi tedbiri, "piyasa emri ve piyasadan limite emir girişinin kısıtlanması", "emir iptalinin, emir miktar azaltımı ile emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması" ve "emir toplama bilgi yayınının kısıtlanması" uygulamalarını kapsamaktadır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı ile brüt takas tedbirleri) emir paketi tedbirlerinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

6. Kemal zorlu istifa...Bukadar yeter kemalbey...emeklilik size iyi gelicektir..inatlarla olmuyor artik bu isler...genc dinamik bir yönetici sart bu sirkete...12 milyon usd faiziyle odenirmi odenir bu sirket icin ufak nemlah ama yaziktir bu gecen boşa zamana...istifada bir erdemdir...

7. Yeniden değerleme ile ilgili rapor beklentisi ile birlikte 21 Ocak'ta ki işlem kısıtlaması tedbirlerinin kaldırılacak olması fiyatlarda iyileşmeye neden olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Kemal zorlu istifa...Bukadar yeter kemalbey...emeklilik size iyi gelicektir..inatlarla olmuyor artik bu isler...genc dinamik bir yönetici sart bu sirkete...12 milyon usd faiziyle odenirmi odenir bu sirket icin ufak nemlah ama yaziktir bu gecen boşa zamana...istifada bir erdemdir...
    Vah kemalim şahsi borcunu ödeyememiş yazık ya şu adamın geldiği duruma bak acıdım şimdi valla yazık oldu adama Benim payıma düşen helal olsun mu ?

Sayfa 31/518 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •