Sayfa 229/518 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Yatırımcıyı çok sıktılar ama..
    Yeter! Buralardan dönsün artık.
    Dürüm ayran bile 60 lira

2. https://www.yeniasir.com.tr/yazarlar...-onayi-cikmadi
    Giriş Tarihi: 07.08.2022, 00:00

UTANÇ ÇUKURU İÇİN BÜYÜKŞEHİR'DEN TMSF'YE 3 ARSA
    İzmir'in en büyük kamburu Basmane'deki utanç çukurudur. Büyükşehir Belediyesi'nin sattığı eski otobüs garajı arsasında İzmirli işadamlarının güçbirliğiyle kurmak istediği Dünya Ticaret Merkezi, açılan davalar nedeniyle bir türlü yapılamadı. Utanç çukuru 20 yılı aşkın süredir İzmir'in bağrında bir hançer gibi duruyor. Bu çukur probleminin çözümü için bulunan formüller işe yaramadı.
    Şimdi bu arsanın yüzde 30'una sahip olan Büyükşehir Belediyesi ile TMSF bürokratları arasında görüşmeler yürütülüyor.
    AK Parti cephesi de bu işin çözümü için destek veriyor. AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, geçtiğimiz Mayıs ayında Soyer'le buluşup bu meseleyi görüştü.

EGE MAHALLESİ VE İSTANBUL'DA
    Büyükşehir ve TMSF'nin masasında takas formülü var. Yani Büyükşehir, bu çukurdaki hisselerini devralmak için TMSF'ye bazı gayrimenkullerini verecek. Büyükşehir Belediyesi'nin TMSF'ye Kahramanlar Semti'nin yanındaki Ege Mahallesi'nden 2 arsa ve İstanbul Beyoğlu'ndaki 697 metrekarelik arsasını takas için önerdiği bilgisini edindim. Ancak TMSF'nin yaptığı hesaplamalarda belediyenin vereceği bu 3 arsanın kurumun Basmane Çukuru'ndaki hisselerinin değerini tam karşılamadığı kanaatinde olduğu yönünde duyumlar da var. Umarız bu problem çözülür ve İzmir bu utançtan kurtulur. Eğer bir sonuca ulaşılırsa Soyer ve sürece AK Parti cephesinden destek veren siyasiler ile TMSF yöneticileri, İzmir tarihine geçer...

3. Kemal zorlu borcu ödeyerek hem itibarını hemde hisselerini yukarıdan satacak mi ? Mahkeme kararı ne oldu? Sirketdeki en büyük problem bu borç meselesi bence.

4. Sitelerini açamadım. Açsaydım iki çift lafım olacaktı bu ödülü verenlere.

5. Buradan Kemal Zorluya
    Şirket Yönetim Kuruluna
    Şirket muhasebesine
    Şirketin bağımsız denetim firmasına sesleniyorum
    30 eylül 2021 ve 31.12.2021 bilançoyu inceledim tespitlerimi yaptım, piyasada eplasın mallarının kaça satıldığını kaça maledildiğine dair tespitlerimi yaptım
    Şayet beklenen karı açıklamazlar,şirketi zarara uğratmak için satıştan iskonto kalemini şişirirlerse; yukardakilerin hepsi için savcılığa suç duyurusunda bulunacağım biline

6. Bilanço için son tarih neydi?
    Yani kaçında açıklanıyor?

7. %5 hissedar biraya gelip genel kurulda bilançoyu, vs yetkimiz dahilinde onaylatmayabiliriz

İçimizde avukat varsa vekalet verelim.

Bizleri yolunacak kaz gözüyle bakan zihniyete ne yapsak az !
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 229/518 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •