Sayfa 268/518 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Eplas ın bugünkü durumuda dikkate değer , fazla sayılmayacak bir hacimle tavan , yalnız Citibank Yabancı 363,836 lot satışı var.

Bu arada holding hisseleri kolay satılsın diye iyi haberlerde servis edebilirler diye düşünüyorum.

2. SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Konu : PAY ALIM SATIM BİLDİRİMİ
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : HAYIR
    Bildirime Konu Borsa Şirketi : MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.
    Açıklama :
    Mazhar Zorlu Holding A.Ş. (MZHLD)' nin Şirket sermayesine ait 15.309.182 adet payı 12,15-13,64 TL fiyat aralığından bugün satmış
    bulunmaktayım. Bu işlemler sonucunda Şirket sermayesinde sahip olduğum pay miktarı 4.518.319 adet sermayeye oranı ise %4,16
    olmuştur. Sermaye Piyasası Kurulu' nun Özel Durumlar Tebliği (II-15.)'nin "Sermaye Yapısına ve Yönetim Kontrolüne İlişkin
    Değişiklikler" başlıklı 12.maddesinde belirtilen haddin altına düşmüş olmam nedeni ile ayrıca bildirim yapılmayacaktır. Kamuoyuna
    duyurulur. Saygılarımla, KORAY YILMAZ
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : KORAY YILMAZ
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı :
    Görevi :
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :

Aldığı gibi , kaydettikten sonra aynı gün satarmışşşş.........

3. Grafiğini çok beğendiğim bir hisseydi. Bugün baktım tavan olmuş.

4. Merhaba,

Kz, bravo! dememizi çok beklersin...

İnsanlar haber bombardımanlarınla hisseyi 49 liradan aldılar. Son iki yıldır hisseyi 15-25 Tl arasında süründürdün. Halen çeşitli pislikler, puştluklar peşindesin.

Bileşik endex neredeyse 3 yılda 10 katı gitti. Dolar 5 katı arttı. Taşınmazlar 5-10 kat arttı.

Buraya bir sıfır araç parası koyanlar, şimdi o paraya Şahin alabiliyorlar.

Yani, insanların sana Bravo Kz! diyebilmeleri için, çoooook yol alman lazım...

Zikinde mi? Elbette ki değil...Tabi ki.

Sana hiç bir insan evladının bundan sonra teşekkür edebileceğini sanmıyorum.

---------------------------------------------------------------------------------

Basmane'nin, Almanya arsasının, Romanya arsasının ve bütün şirketlerinin akibetlerini göremeden; her ne planlıyorsan hiç birini göremeden Ahirete intikal etmeni dileyerek satırlarıma son veriyorum.

Seninle birlikte bu soygun ve zulme ortak olan insanları da, seninle birlikte sevk etmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Hayırlı Cumalar,

Saygı ve selamlarımla,

5. zamanında mzholu tavanda tutarak eplası sattılar...
    şimdi de eplası tavanlayarak mzholu sattılar...

şimdi eplası xxx li fiyatlara çekecek çekerken de mzhol ucuz kaldı görüntüsü oluşturarak ve avanelerinin sosyal medya desteğiyle
    mzholu 10 katı fiyata ky ye çakacaklar muhtemelen...

benim seyretmem normal müdehale gücüm yok
    ama görevi bu duruma müdehale etmek olanların seyretmesi.....???

asıl onları Allah a havale ediyorum...
    sebep olan yapan gibidir...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Kz, bravo! dememizi çok beklersin...

İnsanlar haber bombardımanlarınla hisseyi 49 liradan aldılar. Son iki yıldır hisseyi 15-25 Tl arasında süründürdün. Halen çeşitli pislikler, puştluklar peşindesin.

Bileşik endex neredeyse 3 yılda 10 katı gitti. Dolar 5 katı arttı. Taşınmazlar 5-10 kat arttı.

Buraya bir sıfır araç parası koyanlar, şimdi o paraya Şahin alabiliyorlar.

Yani, insanların sana Bravo Kz! diyebilmeleri için, çoooook yol alman lazım...

Zikinde mi? Elbette ki değil...Tabi ki.

Sana hiç bir insan evladının bundan sonra teşekkür edebileceğini sanmıyorum.

---------------------------------------------------------------------------------

Basmane'nin, Almanya arsasının, Romanya arsasının ve bütün şirketlerinin akibetlerini göremeden; her ne planlıyorsan hiç birini göremeden Ahirete intikal etmeni dileyerek satırlarıma son veriyorum.

Seninle birlikte bu soygun ve zulme ortak olan insanları da, seninle birlikte sevk etmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Hayırlı Cumalar,

Saygı ve selamlarımla,
    Sayın ercanbay! Selamlar,saygılar.Diğer taraftan , bu tarafa mı geçtiniz? Zira sizin buralarda ki emeğiniz çok.Yazılarınızı toplasak kalın bir roman olur. Yazdıklarınızı yıllardır çok samimi bulduğumdan, hepsinin altına imzamı atarım........

7. investing forumun holding sayfasında birisi Kemal Zorlu adıyla bir yazı yazmış , sözüm ona yarın sabah 2.6 milyon alım yapacakmış
    Şirketin bu kadar alay konusu olması çok yazık

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın ercanbay! Selamlar,saygılar.Diğer taraftan , bu tarafa mı geçtiniz? Zira sizin buralarda ki emeğiniz çok.Yazılarınızı toplasak kalın bir roman olur. Yazdıklarınızı yıllardır çok samimi bulduğumdan, hepsinin altına imzamı atarım........
    Merhaba,

Değerli kardeşim, yatırımımın büyük kısmı holdingde olmasına karşın, çoğunlukla bu sayfada yazardık. Burası çok şenlikliydi. Halen holding de tutuyorum ama bu sefer Eplas ağırlıklıyım. Şanslıyım, holding ağırlıklıydım.

Uzun süre yazmadım, bıktık usandık yazmaktan. Yerimizi dolduran daha bilgili ve görgülü arkadaşlarımız var. Ancak onlar da son bir yıldır yazılarını azalttılar. Onlar da usandı.

Burada kimseye hakaret etmek istemiyorum. Beni bu hususta eleştirenler oldu. Ağır yazılar yazdım ama, gel gör ki, adam daha fazlasını hak ettiğini bize defalarca ispatladı.

Adama akıllar verdik, burada defalarca yollar, stratejiler çizdik, olmadı. Yazdıklarımızın bir çoğu gerçekleşti, ancak, yine dürüst olmayan, yatırımcıları aşağılayan ve dalga geçen yöntemlerle oldu.

Burayı boş bırakmamak lazım, tarihe not düşmek ve ara sıra yazılarımızı sırıtarak okuyanlara, kendilerine gelmeleri için bir tokat atmak için.

Sahi, şu Vodafone işi ne oldu?
    Eydep belgesi alınmış ve savunma sanayiine parça üretecektik?
    Yatırım teşvik belgesi alınmış ve daha sonra miktar da güncellenerek artırılmıştı.
    Bize "Kalıbını siteyim Kz" dedirten kalıp üretim haberleri gönderiyordu ama, halen ne üreteceğini bilmiyoruz.
    Son bombayı değerleme yapacağım diyip, 3 krş değerleme yapmıştı. Değerlemeler ne oldu?

"Benim borcum" dedi ama şahsen ödemek için hiç bir şey yapmadı.
    Sahi, Nevzat neden Kz nin mal varlıklarına ve hisselerine haciz koydurmadı da, şirketlere yürüdü?

Bir sürü soru var daha. Bu sorular sana Kz. (Kart Zampara- yanlış kişi anlaşılmasın)

Şahsında bütün arkadaşlara selam ve saygılar Komodor kardeşim.

Hayırlı ve bereketli bir Cuma diliyorum.

Sayfa 268/518 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •