Sayfa 72/170 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1354 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Tonaj bazında zayıf geçen ilk çeyreğe rağmen (2021 35 bin ton, 2022 25 bin ton -29%) ve kur artışından kaynaklı ek finansal gidere rağmen çok iyi sonuçlar açıklamış. 180 mln FAVÖK ve 85 mln TL kar 1.1 milyar TL piyasa değerine sahip bir şirket için çok yüksek rakamlar. 2. çeyrek rakamları ilk çeyreğin tonaj bazında 20-40% üstünde oluyor. Kur Haziran sonuna kadar hareket etmezse Ağustos bilançosu çok daha göz alıcı olabilir.

Not: Daha önce Dyo ile ilgili tahminlerimde çok yanıldım, zor bir şirket...

2. Ciro beklentime paralel de kar niye bu kadar iyi geldi ki

Detaylara bakalım, maşallah.

3. Feyhan Hanıma güvenmek istiyoruz.Bu sene inşallah beklentilerimiz karşılanır.

4. 11 den 17 ye her yer direnc bakalim neler yapacaklar yarin, kar aciklayip taban yapmis bir firmadir kendisi

Dyo boya'nın 2022 yılı 3 aylık konsolıde net karı 85.347.250 tl (2021/3 aylık: 21.831.654 tl)

6. Gözün Aydın Terki joe Emine Abla ile yapmış olduğun istişare neticesinde Eblek ve Grand şu anda Dyoby nın yola çıktığını artık bağlasan durmayacağını bulundukları bölgeden flamalarını sallayarak gövde gösterisinde bulunup umuma ilan ediyorlar. Ben de bu durumu alkışlıyor sn Dvk ve Başkent le masaya yatırıp konsiltasyona başlayacağız diye Ümit ediyorum.
    Hadi bakalım Lasvegas gecelerini bırakır yuvaya dönersin Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    1 yılı geçti çıkalı. Hafta sonu detaylı bakıp hesap kitabı güncelledim. İlk parti alımımı yaptım. 1Ç bilançosundan sonra arttırmayı düşünebilirim. İsterlerse aşağıda çok yer yok, ama yukarıda çok yer var diye düşündüm. Aşağı yukarı her allem kullemini biliyorum, almamak için çok sebep var ama potansiyeline kayıtsız kalamadım maalesef.
    Bugün ekledim, geçen yıl 1Ç açıklandıktan sonraki gün vermiştim. İlk alım yaptığımda tümünü almış olsam maliyetim çok daha düşük olacaktı ama kendimi güvende hissetmek istedim. Paçal yapmış olduk, dükkan doğru işlesin de üçün beşin lafı olmaz. 1 yılda endeksin çok gerisinde kalmıştı, bu süreçte açıkladığı finansallar bunu destekliyordu, grafikte de görüldüğü gibi NFKda geçen çeyrekteki gelişim Net karda oluşan zarara engel olamayınca çok kısmi bir pozitif algı oluşmuştu, ortam müsait olunca güzel net kar ile de desteklenmiş oldu. Bir kez daha hayırlı olsun.

8. Bu fiyatlar 3 ayda sonra komik gibi görünebilir.

Düşmek için sebep varsa bilelim.

Hisse en kötü günlerde 8-9 TL iken

Biri 20 kademe birden veriyor.

Sanki BITCOIN satıyor.

KRTEK benzer durum oldu şuanda %2 yukarı çıktı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 72/170 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •