Sayfa 7/26 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 49 - 56 arası.

Konu: UMPAS - Umpaş Holding

2018de yönetim kurulu başkanının görev süresi doluyor bu hisse fiyatları ile birdaha nah seçilir bu nedenle hisse fiyatı mahkeme de çıkan hisse fiyatı ile arkadaki farkı kapatmalı 1yil içerisinde

Bilanço ne zaman açıklanacak bilen var mı

3. meraba arkadaşlar bi müddet yok duk tekrar döndük herkese bol kazanç
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Arkadaşlar yeni bir hisse senedi var ve bir süredir bu senetle ilgili bilgiler toplamaya çalışıyordum,şimdi bugün sizlerle paylaşmaya başlıyorum. UMPAŞ HOLDİNG: Bazı önemli şirket bilgilerini sizinle paylaşmaya başlıyorum. lütfen herşeyi en ince ayrıntısına kadar okuyunuz mantık süzgecinden geçiriniz ve bu şirketin ne kadar potansiyeli olabildiğini okuyunuz.SENSÖR olarak beni bilen bilir senet diplerdeyken paylaşır uçtuğunda kaçtığında değil.

6. Umpaş holdingin arsa ve arazileri çok dikkali bakınız,eski alınma tarih değerleri eski tarihli ekspertiz değerleri var ama yenileri yok en önemlisi şirketin bu sene YÖNETİM KURULU SEÇİMLERİ VAR BU ÇOK ÖNEMLİ şirketin imtiyazlı senetleri yok senet kimdeyse şirket sahibi odur.Şirketin arsa ve arazileri:

7. Özellikle İzmir menemende 67 dönümlük anayol kenarında çok değerli bir arsası var.Bunun kat olarak 3 kat hakkı vardı ama 8 kata cıktı onunda kabulü yapılıyor belediye meclisinden heran onayı gelebilir.Uşakta 500 dönüme yakın şirketin kendi fabrika arsası ve çok miktarda gayrımenkulleri var.Bunların bir kısmı yatırım amaçlı elde bekletilmekte.Şimdi sıkı durun Şirketin 42 milyon TL sermayesi var;ama piyasa değeri şu an 0,61 TL den yaklaşık 25 milyon TL dir.Şimdi bu kadar arsa ve arazileri olan ve imtiyazı olmayan Şirketin yapılacak genel kurulda bunca yıldır yatırımcılarını süründüren şirketin yavaş yavaş yönetim ele geçirilerek vede EN ÖNEMLİSİ ulusal pazara geçme hakkı olduğundan (2 yıl piyasa öncesi işlem gören ve kriterleri uyanlar ulusal pazara geçebiliyor.) yatırımcıların yüzünü güldüreceğine inanıyorum.BERA HOLDİNGdeki durumu görün nerelere gitti.Umpaş şu anda yerlerde sürünme döneminde.Aşağıya kopyalayacağım mahkeme kararıyla elinde UMPAŞ senedi olan kişilerin bir kısmından Bilanço dip notu5'11: Ortaklar tarafından açılan davalar sonucunda hisse fiyatı 8.5 TL'den toplam 94.850 lot alım yapılmış. Yanişu anda 0,61 TL olan senet mahkeme kararıyla 8,5 TL den ortaklarından bir miktar alınmış.Şimdi şirketin potansiyelini görüyorsunuzdur umarım.Bol kazançlar.

8. Pazarlamacı mısın hocam

Sayfa 7/26 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •