Sayfa 689/993 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. limon şu an ucuz
    sıkın suyunu
    buzluğa kaldırın
    seneye yalayın
    buzu
    limonun buzunu

2.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    pazar fíyatı iyide..
    hengamede kaçırmayın..

* ingiltere uyguladığı tüm savunma sanayi yaptırımlarını kaldırdı..
    * BM de rusya alehine oy kulandık.
    * merkez, banklara tahvil geri alım garantisi verdi..(tansunun ruhu dolanıyor)
    * dün gece f16 açıklaması geldi...

kurlara türbülans gelir/olur dikkat edin

batırel'in ruhu da dolanıyor bi 500 bin varil bi 500 bin varil derken çil yavrusu gibi dağılırlar

https://www.bloomberght.com/petrolde...iliyor-2303795

Uluslararası Enerji Ajansı (UEA) 6 ayda piyasaya toplam 120 milyon varil petrol sürme kararının ayrıntılarını açıkladı. 60 milyon varil piyasaya sürme taahhüdünde bulunarak en büyük katkı sağlayan ülke olan ABD'yi, 15 milyon varil ile Japonya izledi. Rezerv serbest bırakma kararına Türkiye de üç milyon varil petrol veya petrol ürünüyle katkıda bulunacak.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    batırel'in ruhu da dolanıyor bi 500 bin varil bi 500 bin varil derken çil yavrusu gibi dağılırlar

https://www.bloomberght.com/petrolde...iliyor-2303795

Uluslararası Enerji Ajansı (UEA) 6 ayda piyasaya toplam 120 milyon varil petrol sürme kararının ayrıntılarını açıkladı. 60 milyon varil piyasaya sürme taahhüdünde bulunarak en büyük katkı sağlayan ülke olan ABD'yi, 15 milyon varil ile Japonya izledi. Rezerv serbest bırakma kararına Türkiye de üç milyon varil petrol veya petrol ürünüyle katkıda bulunacak.
    Bu listeye Norveç te eklenirse bence iş görür...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Miami ye kac defa gittim. Daha 2-3 hafta once oradaydim Spring Break te.

Sahillerde gordugun kadinlarin %99 u Amerikali degil

O yuzden ABD nin en guzel insanlari Miami de yasar. Zengin Turkler bosuna oraya gitmiyor.

Oradaki kadinlarin cogu Latin. Ama yinede sunu hep soylerim. Dunyada hicbir kadin Turk kadinin eline su dokemez. Bu yuzden Amerikalilar Turk kizlarini hayatta kacirmazlar. Turkiyenin en cirkin kizini bile Amerikaliyla evli gorebilirsiniz. Adamlar anneleri dahil hic gercek kadin gormemis tabi naapsin anliyorum onlari.

Bu arada konuyla alakasi yok ama Miami nin kuzeyinde airbnb de kaldigim binada bir suru Turkle karsilastim. Esleriyle dogum icin gelmisler. Hicbirisiyle muhabbet edemedik. Cunku konusmuyorlar. Turkiyeden Amerikaya oluk oluk para akiyor. Gitmisken Zarrab in ciftliginede gitmek lazimdi zamanim olmadi en azindan disardan bakacaktim. Ft Lauderdale de adamin yeri.
    ne diyorsun ya ? ben de miami' de senenin bir kısmında yaşıyorum. sahilde gördüğün kadınların % 99 u amerikalı değilmişmiş... amerikalı' dan ne anlıyorsun ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Esselamu aleyke Lucky usta
    Sizin mayami jet set te lakabınız ney?
    Uşağım sebastiyan a Çek ettirecem de

6. Sebastiyan en kıymatlı uşağumdur
    Laz uşağı değil Haçan uşaklar
    Essah Uşak
    Sebastiyan zate Uşak ismi uşağum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Resmi gazetede yayınlanan değişiklikle tüzel kişiler 31 Mart tarihine kadar hesaplarında duran
    döviz mevduatı KKM kapsamında değerlendirebilecekler. Uygulama daha önceden 31 Aralık 2021 olarak belirlenmişti.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    ne diyorsun ya ? ben de miami' de senenin bir kısmında yaşıyorum. sahilde gördüğün kadınların % 99 u amerikalı değilmişmiş... amerikalı' dan ne anlıyorsun ?
    acun firarda da vardı o ablalarda mı abd li değildi şimdi

beach volley vs. oynayanlar peki

konu ile ilgili Gaya abinin uzman görüşüne bağlanmak gerek.

Sayfa 689/993 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •