Sayfa 790/993 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Emekli dedigin, dolmus parasi yoktur,eli gotunde sehir merkezine yurur, ucuz tuvalet arar ama secimde bunlara oy verir.

Odesinler, beter olsunlar, bunlarin millete verdigi zarar yunan gavurundan fazla.

Öhööö... Yani bu BAĞ-GUR emeklisinin cebinde dolmuş parası olmayıp, şehir merkezine yürüyüp, beleş sıçmaya hela aradığınımı iddia ediyorsunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Ben tekstil işi yapıyorum işimde maalesef neredeyse TL. geçmiyor. Californiyanin Merter kasabasında yaşıyorum zannedersin; kira dolar, mal dolar, işçilik dolara bağlanmış, yarımamul dolar. Eeeee ne kaldıki çekiver ipini gitsin.

https://twitter.com/ethempamukcu/sta...86355426660353

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Öhööö... Yani bu BAĞ-GUR emeklisinin cebinde dolmuş parası olmayıp, şehir merkezine yürüyüp, beleş sıçmaya hela aradığınımı iddia ediyorsunuz?
    Davşanlılı bağ kur emeklisi hariç diyecekti.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ufff yaşamak zor, herşey cile

5. Tavşanlı'ya yaz geldi mi?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Emekli dedigin, dolmus parasi yoktur,eli gotunde sehir merkezine yurur, ucuz tuvalet arar ama secimde bunlara oy verir.

Odesinler, beter olsunlar, bunlarin millete verdigi zarar yunan gavurundan fazla.
    en çok da o emekliler büyük resmi görüp, dış mihrakların oyununun bilincinde olup, bizi kıskanan ülkelerin tam sıralı listesini çıkarır.
    tartışmada herkesi mat eder kalırsın.

7. Agalar şimdi ülkemizdeki afgan, pako ve suriyeliler TC vatandaşı olmayan araplar vs. parasını %4 ten bankaya koyabilecek mi?

https://www.bloomberght.com/erdogan-...lamasi-2304616

Erdoğan YUVAM hesaplarına dair "Bugün yeni bir uygulamayı duyurmak istiyorum. YUVAM adını verdiğimiz tasarruf hesapları bir finansal araçtır. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın, mavi kart sahiplerinin ve bankalarımızda hesap açtırma şartlarına sahip yabancı ülke vatandaşlarının yararlanabileceği bu hesap Döviz cinsinden yüzde 4 getiri garantisi veriyor." açıklamasını yaptı.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Tavşanlı'ya yaz geldi mi?
    eski fotoları koyup duruyor
    Allah bilir o zeytinyağ sucuk patates soğan fotolarıda eskidir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 790/993 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •