Sayfa 959/993 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Maaş yok ki alalım...Bana her para birimi uyar yeterki maaş kartı olsun...

a.q 2018 den beri maaş bekliyorum hala bekle diyorlar..Kendiler 46 yaşında emekli oldu...
    Emekliden emekliye fark var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. 15.27 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Şöyle bir şey gördüm. Delinin biri Aralık-Ocak gibi çizip kenara atmış orta-uzun vade beklentim diye. Mümkün değil sapıttı iyice bunlar. Paraları pul olacak haberleri yok. Mümkün değil abi. Manyak bunlar. Tövbe estafurullah.

4. Belki bilginiz vardır diye öncelikle sizlere sorayım istedim.
    Bankadan nakit dolar çekimi yaparken para sayma makinasının paraların seri numaralarını da kaydettiğini ve döküm olarak alınabildiğini yazmıştı forumdan bir arkadaş.Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Belki bilginiz vardır diye öncelikle sizlere sorayım istedim.
    Bankadan nakit dolar çekimi yaparken para sayma makinasının paraların seri numaralarını da kaydettiğini ve döküm olarak alınabildiğini yazmıştı forumdan bir arkadaş.Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
    Büyük bankalar gişede seri numarası döküp vermiyor.(en azından benim işlem yaptığım gişelerde, (garanti)). Ama arka planda verdikleri banknotların hepsini kaydettiklerini tahmin ediyorum. Zira bir keresinde sıkıntı olan varsa getirin değiştiririz demişlerdi.

Küçük bankalarda ise (burgan) sorunsuz olarak seri numarası dökümü alabildim gişede. tek tuşa basarak yeni tip makinalarda hızlıca termal yazıcıdan çıkartabiliyorlar. (İşlem eski tip vuruşlu yazıcılarda çok uzun sürüyordu)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Belki bilginiz vardır diye öncelikle sizlere sorayım istedim.
    Her para sayma makinasında yok bu özellik.
    Çalıştığınız bankanın Operasyon birimine sormanızda fayda var.

7. Türkiye 5 yıllık CDS 707

Ne dolarinizi ne evronuzi nede evinizi satmayın çünkü artık fiyatı belli değil!

Sayfa 959/993 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •